Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Щоб учні початкової школи засвоювали інформацію, вона повинна їм підноситися в простий і інформативній формі. Для забезпечення цих вимог вчителям потрібно купити стенди для 1 класу НУШ. Вони виконують роль наочного посібника і служать прикрасою класного куточка.

Як стенди впливають на навчальний процес

Про якість навчання свідчить засвоєння учнями шкільної програми. Для його підвищення недостатньо підручників, тому викладачі орієнтуються не тільки на стандартні посібники, а й на додаткові навчальні інструменти, до яких відносяться стенди. У їх вмісті можуть бути відображені:

  • інформація шкільної програми;
  • загальнопізнавальні відомості;
  • розклад уроків;
  • розпорядок чергувань;
  • список учнів;
  • таблиця множення;
  • правила.

Особливість стендів

Стенд Нової Української Школи (НУШ) – для першокласників
Стенд Нової Української Школи (НУШ) – для першокласників

Відмінною особливістю стендів для НУШ є їх барвистість, що сприяє залученню уваги дітей. При такому підході забезпечується формування інтересу і мимовільне засвоєння матеріалу. В інструменті навчання об’єднані деталі навчального процесу та мультиплікаційні персонажі, а також дитячі малюнки з даного матеріалу  та графічні зображення. Стенди для дітей початкової школи виконуються в різному дизайні і формі, що також привертає їхню увагу. Їх конструкція може передбачати місця для вставок і кишеньки. Ці елементи дозволяють постійно оновлювати та актуалізувати інформацію.

Вимоги до стендів

Шкільні стенди повинні бути барвистими і виготовленими з сировини, що не виділяє шкідливі речовини в навколишнє середовище. До їх вмісту не пред’являється особливих вимог. Воно повинно бути інформативне і цікаво оформлене. Вчителі самостійно підбирають інструмент навчання для своїх класів. При цьому вони можуть орієнтуватися на інтереси дітей і на проблемні в розумінні теми шкільної програми.

Де розміщуються освітні стенди

Щасливий першокласник за навчанням
Щасливий першокласник за навчанням

Шкільні стенди розміщуються на видному місці, що забезпечує учням інформаційну наочність. Сенс в посібнику є тільки в разі, якщо їм можна користуватися при необхідності згадати інформацію або дізнатися щось нове. У більшості випадків стенди вішаються біля дошки або з внутрішньої сторони вхідних дверей. Вчителі розміщують стенди в спеціальних куточках.

Висновки

За вимогами програми нової української школи стенди повинні знаходитися в кожному класі як наочний посібник. З нього формуються інформаційні куточки, що привертають увагу дітей і сприяють кращому засвоєнню шкільного курсу.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.