Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Митники перевіряють контейнери

Митне очищення – необхідний і, мабуть, найбільш клопіткий етап, без якого не обходиться жодне легальне перевезення вантажу через кордон. Цей комплекс обов’язкових процедур більш відомий у народі під назвою “розмитнення”.

  • Виконати митне очищення вантажу вельми проблематично: крім значного пакета різноманітних документів, на отримання яких часом витрачаються місяці ходіння по інстанціях, процедура вимагає всебічних знань митного права. Відсутня довідка або неправильно оформлений бланк можуть затримати вантаж на невизначений термін.

митний брокер в Києві

Митний брокер M-GROUP готова взяти на себе всі клопоти з митного очищення вашого вантажу. У нашому відділі логістики працюють справжні професіонали, за плечима яких розмитнення найскладніших і нестандартних вантажів. За роки роботи у сфері митного очищення ми не тільки набули безцінного досвіду, а й встановили безліч корисних зв’язків, що дають змогу в рази прискорити процедуру.

  • Ми надаємо офіційні гарантії якості своїх митно-брокерських послуг. Якщо вам потрібна вичерпна консультація з брокерських послуг або ви хочете дізнатись скільк буде коштувати розмитнити той чи інший товар, переходьте на офіційний сайт https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Крім того, Вам буде незрівнянно зручніше контролювати процес перевезення вантажу та розмитнення в рамках однієї компанії, ніж одночасно контактувати з декількома фірмами.

Митне оформлення вантажів в Україні

Митне очищення здійснюється у декілька етапів

  • Спочатку наші фахівці ретельно аналізують індивідуальні особливості вашого перевезення і формують список необхідної документації.
  • Далі брокери самостійно оформлять передбачені законодавством України митні декларації, отримають сертифікати відповідності та нададуть клієнту орієнтовні суми мита.
  • Безпосередньо митне очищення здійснюється після збору та оформлення повного пакета документів.

З Вашої згоди, митному брокеру, який працює з вами, буде надано права на представництво Ваших інтересів у митних процесах.

Наші фахівці вільно орієнтуються в нюансах розмитнення і постійно контролюють появу найдрібніших змін у законодавстві, застосовуючи їх з вигодою для клієнта, тому митне очищення вантажу пройде не тільки швидко, а й з мінімумом витрат. Переходьте на офіційний сайт та отримуйте безкоштовну консультацію https://tamognia-prosto.com.ua/

  • Митне очищення – далеко не єдина наша спеціалізація: компанія M-GROUP пропонує всім охочим повний спектр послуг з перевезення та легалізації вантажів будь-якої складності та обсягу.

Оформлення документів на митниці

Також ми абсолютно безкоштовно надаємо первинні консультації з будь-якого типу вантажу. Тому телефонуйте за будь-яким вказаним номером або приїжджайте до нас в офіс.

Джерело наданої інформації https://tamognia-prosto.com.ua/

Первинна консультація митного брокера за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

Leave comment