Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Китайські автомобілі в минулому році встановили кілька нових рекордів. Всього було продано близько 40 тисяч машин з Піднебесної. Але люди як і раніше не довіряють “китайцям”.

У зв’язку з цим хочу запропонувати кілька процедур після покупки нового китайського автомобіля, зробивши які, водієві буде спати спокійніше. Зрозуміло, вони відносяться не тільки до китайським, але до китайським особливо.По-перше, антикор.

Ось тільки антикорозійну обробку краще довірити професіоналам, а не дилера, який, як правило, робить тільки антикор днища за годину-півтора. Якщо відразу зробити якісний антикор, то про корозію арок, порогів, швів можна забути років на п’ять. А потім антикор потрібно оновити (хоча в ідеалі оновлювати його краще кожні два роки, якщо живете в місті, де взимку дороги обробляють сіллю і реагентами.

По-друге, краще забронювати машину плівкою. Якщо не всю, то хоча б самі слабкі місця: капот, крайку даху над лобовим склом, місця піскоструменю.По-третє, потрібно потурбуватися установкою бризковиків.

У більшості сучасних машин бризковики стоять тільки ззаду, і то не завжди, передні в більшості випадків продають і встановлюють дилери. Однак у випадку з машинами з Піднебесної, далеко не завжди у дилерів є аксесуари для всіх моделей, так що будьте готові до того, що доведеться купувати або універсальні в гіпермаркеті типу Ашана або Стрічки, або замовляти на Aliexpress.Ще цікаво:6 класних фішок Changan CS75 Plus, який з’явиться в Росії в цьому году10 абсолютно непотрібних опцій, які придумали маркетологиЯ б в автомобільні журналісти пішов.
Нехай мене навчать

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.