Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Привіт всім, дорогі читачі і передплатники нашого каналу! Перш за все, хочемо подякувати вам за відмінну підтримку проекту QuattroRoute! Не забувайте ставити нам лайки, залишати коментарі та підписуватись на канал.Для чого потрібна напис «TIR» на фурах? Відповідь бувалого шофера.Сьогодні я вам розповім, для чого на фурах напис «TIR».

Вона дає великі переваги водіям. Які? Дізнаєтеся у статті.Дуже часто багато водії помічають, особливо на великих автомагістралях, що на великовантажних автомобілях спереду і ззаду на причепі встановлена табличка блакитного кольору з написом ” TIR (іноді T.

I. R.).

Всі фото взяті з відкритих джерел.Джерело фото: www.eprzewoznik.

plMan, Mercedes, Volvo, Scania, Iveco – це лише неповний список марок автомобілів, які люблять у нас далекобійники. Додамо до цього КАМАЗ і МАЗ та інші вантажні машини. Їх всіх об’єднує одне – загадкова табличка.

Так, вона не на всіх машинах, але багато їздять саме з нею.Що ж, давайте розберемося!По-перше, TIR – це абревіатура. Розшифровка – Transports International Routers.

Перекладається як міжнародна система перевезення товару.По-друге, вона дає 3 основних переваги далекобійника за умови, якщо у нього оформлені документи по спеціальній карті водія – Carnet TIR:1. Рідше зупиняє дорожня поліція.

2. На кордоні швидше проходить перевірка.3.

Не потрібно показувати вантаж поліції і прикордонникам. Транспортна компанія бере на себе повну відповідальна за вміст фури. При проході через митницю відривається листочок з Carnet TIR як проїзний талон.
Погодьтеся простіше?Але, на жаль, у більшості випадків табличка стоїть на авто, привезених з-за кордону. А місцевим далекобійникам, не покидають територію РФ, вона не несе ніяких переваг.А ви як думаєте, чи потрібна вона? Пишіть в коментарях!Не забудьте поставити ЛАЙК і ПІДПИСАТИСЯ на наш канал, щоб не пропустити нові класні статті!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.