Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Пам’ятаєте, я недавно писав, що найбільший російський виробник вантажних автомобілів КамАЗ і російський автоконцерн Sollers хочуть об’єднати свої зусилля заради спільного блага. Так ось починають поступово з’являтися деякі подробиці, як це буде відбуватися. На даний момент розглядаються чотири можливих варіанти злиття КамАЗа і Sollers.

У будь-якому разі, принаймні, на першому етапі, будуть збережені два юридично відокремлених бізнесу. Якісь зміни в акціонерному капіталі (злиття, обмін акціями і так далі) зараз взагалі не обговорюються. При цьому відразу ж обидві компанії планують спільно реалізовувати різні інвестиційні проекти у сфері виробництва автомобільних компонентів і розвитку нових технологій.

Плюс відбудеться зближення, яке вплине на маркетингу і каналах продажів. Остаточне рішення про формування альянсу будуть приймати акціонери компаній. Що стосується синергії та виграшу від такого злиття, наприклад, наводяться такі приклади.

Мовляв, КамАЗ на заводі Sollers в Єлабузі в рамках розширення своєї продуктової лінійки міг би випускати новий легкий комерційний вантажівка «Компас». Соллерс у разі створення альянсу зможе розширити ринкові ніші. Для довідки.

Група «Соллерс» – володіє виробничими майданчиками, на яких випускаються російські позашляховики УАЗ, корейські – SsangYong, а також бензинові і дизельні двигуни ЗМЗ. Крім цього вони дружать з такими марками, як Ford, SsangYong і Mazda. Мажоритарним акціонером «Соллерс» є Вадим Швецов.

Група «КамАЗ» є найбільшим російським виробником вантажних автомобілів і входить у двадцятку провідних світових виробників. Компанія випускає вантажні автомобілі, причепи, автобуси, двигуни, силові агрегати і різний інструмент. Найбільшими акціонерами компанії є Держкорпорація «Ростех» (47,1%), ТОВ «Автоинвест» (23,54%) і німецький автоконцерн Daimler (15%).

Ваш Промблогер №1 Ігор (ZAVODFOTO)! Підписуйтесь на мій канал, я Вам ще багато чого цікавого покажу: https://zen.yandex.ru/zavodfotoР.

S. Шановні власники і акціонери, представники прес-служб компаній, відділи маркетингу й інші зацікавлені особи, якщо на Вашому підприємстві є, що показати – “Як це робиться і чому саме так!”, сміливо запрошуйте в гості. Для цього пишіть мені сюди: akciirosta@yandex.

ru Беріть приклад з лідерів!На даний момент я вже особисто відвідав понад 470 підприємств, а ось і посилання на всі мої промрепортажи:Чому наша промисловість найкраща у світі: http://zavodfoto.livejournal.com/4701859.
htmlЯ завжди радий новим друзям, додавайтеся і читайте мене:Яндекс.Дзен / LiveJournal / Facebook / ВК / Однокласники / Instagram

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.