Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Geely – це…

Одна з найбільших китайських автомобілебудівних компаній Багатопрофільна група Geely Holding Group, створена у 1986 годуЕй належать дев’ять заводів, Штаб-квартира — в місті ХанчжоуУ Geely є мережа вищих навчальних закладів для підготовки своїх кадрів Кілька науково-дослідних центрів в Китаї та Швеції А ще дизайн-студії в Барселоні і Лос-Анджелесі З порталу https://www.autohome.com.

cnЕсли ви тут, значить ви, як і я, любите автомобілі і готові дізнаватися про них все більше, не дивлячись на країну виробництва. Так, я серйозно, давайте не будемо расистами по відношенню до автомобілів..

. Сьогодні у нас, цікавий кросовер з Піднебесної і немає, жартів про Коронавірус не буде! З порталу https://www.autohome.

7 років тому Geely посіла 19-е місце серед кращих азіатських компаній, за версією Forbes6 років тому, 466-е місце в списку 500 найбільших компаній світу «Fortune Global 500»В тому ж році, визнана одним з «найбільш інноваційних підприємств в Китаї»У 2013 році капіталізація компанії становила 3,9 млрд $ (248 700 000 000 рублів!)З порталу https://www.autohome.

Да, хоч і весь світ змінюється, з сприйняттям справи йдуть важче”Якщо людина, одного разу взяв гарячий чайник в руки, то пояснити йому, що тепер буде не боляче, набагато складніше..

.”, – Алекс Тру Так і з китайським автопромом. Хтось відчув цей опік на собі, коли купував на початку 2000-х перші китайські авто, комусь вистачило одного погляду на те, як мучаться інші.

Але як би це дивно не звучало, настав час схопити чайник – знову!З порталу https://www.autohome.com.

11 років тому Geely придбала австралійську компанію з виробництва автоматичних трансмісій — Drivetrain Systems International Pty Ltd. (DSI)В цьому ж році Geely купила у Ford 100 % акцій компанії Volvo Cars за 1,8 млрд $ В 2012 році між Geely і Volvo Cars був підписаний меморандум про передачу технологій У 2013 році Geely придбала 100 % акцій британської Manganese Bronze Holdings, перейменувавши її в London Taxi Company (Лондонські Кеб)В 2017 році Geely купила 51 % акцій виробника спорткарів Lotus Cars у малайзійському холдингу Proton З порталу https://www.autohome.

Кто сперечається? Перші китайські автомобілі були жахливі. Хімічний запах в салоні, відсутність ергономіки, ніякого комфорту і звичайно ж сотні історій про наскрізну корозію на наступний день після покупки авто.

Але друзі, як сказали в одному фільмі, – “Цей маневр довжиною в один день, буде коштувати нам один рік”, – тут все аналогічно!З порталу https://www.autohome.com.

Geely ICON – …

Випускається в класі компактних кросоверів (розмірами – як Крета, Єті, Кіа Селтос, Шкода Карок)Під капотом стоїть двигун від Volvo ХС40Мощность – 177 к. с. при 5500 об/хв (у РФ часто дефорсируют до 149 сил) Крутний момент – 255 Н*м при 1500 об/минКоробка передач – 7-ст роботизована (зразок робот “мокрий”)Розгін – 7.

9 секунди до 100 км/чРасход – по місту 6.9, по трасі 5.1 літра на 100 кмС

Действительно складається враження, що в Китаї люди за один день встигають зробити стільки, скільки ми не встигаємо за один рік.

Інакше не пояснити, як за такий короткий час, ті “машини” зникли назавжди. А з’явилися автомобілі! Так, саме автомобілі, які не гірше Кореї, які на рівні з Європою, а в одному з факторів – лідери! З порталу https://www.autohome.

В базовій комплектації:Клімат-контрольАдаптивный круїз-контрольДатчик дождяДатчик светаЭлектрический ручникБез ключовий доступПарктроникиКамера 360Система активного гальмування і виявлення препядствияПолностью LED оптика72 кольори на вибір для підсвічування інтер’єру!Електропривід сидіння водія і пассажира.

Думаю ви здогадалися про який я факторі? Звичайно ж вартість! Не дивлячись на те, що автомобілі з Китаю, принаймні Geely вже давно базується на загальносвітових технологіях, просять за них як і раніше менше, ніж за конкурентів. Звичайно, розрив скорочується, але і з кожним новим поколінням, авто стають відверто вже краще своїх середньоцінових конкурентів.

Показуючи рівень опрацювання – преміум класу!З порталу https://www.autohome.com.

Ціна такого автомобіля для ринку Китаю – 1 200 000 ₽ З порталу https://www.autohome.com.
Не мовчи, тобі є, що сказати Автору!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.