Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Сьогодні у продажу в спеціалізованих автомобільних магазинах можна знайти різне за своїм типом моторне масло. Поговоримо детальніше про эстеровом олії для двигуна, розповімо про його переваги і недоліки, спробуємо зрозуміти, чи варто використовувати його на своєму автомобілі.Доливаємо моторне маслоПопулярные різновиди моторного маслаСегодня популярністю користуються різні види моторного масла, які відрізняються експлуатаційними характеристиками і основою, з якої вони виготовлені.

Це може бути як недорога полусинтетика, так і синтетика, яка призначена для сучасних високофорсованих двигунів. Перевагою використання синтетичного масла є його стійкість до низьких температур, тривалий термін служби, при цьому така мастило повністю відповідає допускам від виробників.При цьому у продажу сьогодні є синтетика, яка відрізняється своїми експлуатаційними характеристиками і виконана на різній основі.

Фахівці відзначають, що назвати таку продукцію синтетичним маслом можна лише з великою натяжкою. Найчастіше під видом синтетики продають змазку, яка отримана за недорогою технологією гідрокрекінгу. Така технічна рідина має доступну вартість, але за своїми експлуатаційними характеристиками вона все ж не дотягує до цього синтетичного масла.

Вибір моторного маслаФактически, таке гідрокрекінгове масло – це мінеральний склад глибокого ступеня переробки. Так само у нього можуть додаватися різні синтетичні добавки, які, якщо і поліпшують експлуатаційні характеристики, то лише на певний час. Саме наявність таких додаткових компонентів дозволяє виробникам гідро крекінгової масла відносити його до категорії синтетики.

Якщо ж говорити про справжню синтетиці, то до категорії такого масла можна віднести эстеровые склади, які виконані на основі карбонових кислот. Тільки якщо заливати в мотор справжню эстеровую синтетику, можна буде попередити підвищений знос двигуна, захистивши його від серйозних несправностей при максимальному навантаженні силового агрегату.Відмінності гідро крекінгової і эстерового маслаСчитается, що, незважаючи на всі переваги гідрокрекінгу, таке масло при негативних температурах і в умовах максимальних навантажень не забезпечує якісне змащування двигуна.

Вже буквально через 4-5 тисяч кілометрів пробігу така технічна рідина втрачає свої експлуатаційні характеристики. В результаті у двигуна з’являється знос, а в масляних каналах утворюються відкладення, які в подальшому вимагатимуть розкриття двигуна і їх видалення. Визначити таку гидрокрекинговую мастило можна ознайомившись зі специфікацією на упаковці моторного масла.

На етикетці обов’язково буде позначення HC, що означає, що таке мастило виконана по технології гідрокрекінгу.А ось на цій синтетиці з эстерового олії таких абревіатур вже гарантовано не буде. При цьому автовласник, заливаючи таке масло в мотор і регулярно виконуючи сервіс, може бути повністю впевнений в тому, що його мотор на автомобілі повністю захищений особливо в складних кліматичних умовах і при негативній температурі.

Дійсно, комусь може здатися вартість такого эстерового масла надмірно високою, але слід враховувати той факт, що його треба міняти на пробігу 10-12 тисяч кілометрів, а не на 6-7 тисячах як у випадку з гидрокрекинговым маслом.Пробіг 10.000 кмПодведем итогиЧасто автовласники не задаються питаннями ретельного вибору масла, вони купують першу запропоновану ним в магазині синтетику, помилково вважаючи, що тим самим вони повністю захищають двигун від зносу.

Однак, в дійсності, є гидрокрекинговые різновиди синтетики, які не відрізняються своєю якістю і експлуатаційними характеристиками. Фахівці рекомендують купувати саме эстеровое синтетичне моторне масло, яке виконано за сучасною технологією, він здатний тривалий час зберігати свої експлуатаційні характеристики, в тому числі в широкому діапазоні температур. Эстеровое моторне масло – це справжня синтетика, яка відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, така мастило тривалий час зберігає всі свої властивості.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.