Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Цей кросовер дебютував ще в кінці 2018 року, навесні цього року планувалося почати його продажу в Росії. В нинішніх умовах вихід моделі на наш ринок опинився під питанням, але ті, хто дуже сильно захоче купити машину, все-таки зможуть це зробити.Hyundai Palisade — це великий кросовер (довжина автомобіля 4,98 метра) з оригінальним дизайном кузова і інтер’єру.

У салоні зможуть розміститися сім або вісім чоловік: останній ряд розрахований на трьох пасажирів, а на другому — можуть стояти як тримісний диван, так і окремі крісла.Створюючи «Палісад», корейці використовували платформу моделі Santa Fe. Трансмісія — як у типового сучасного паркетника: в залежності від виконання автомобіль має передній або повний привід з муфтою в приводі задньої осі.

У салоні є система гучного зв’язку з мікрофонами, яка дозволяє спілкуватися пасажирам в різних частинах салону, не підвищуючи голосу. А ще у аудіосистеми передбачена функція, яка відключає динаміки в задній частині салону, щоб не будити сплячих пасажирів.Hyundai Palisade для американського ринку оснащуються бензиновим мотором V6 3.

0 потужністю 295 к. с. А на машини для Кореї ставлять 2,2-літровий турбодизель, що розвиває 202 к.

с., або бензиновий двигун V6 3.8 потужністю 295 сил.

У всіх версіях — восьмиступінчастий автомат.До російського ринку, як ми вже згадували, «Палісад» досі не добрався. Між тим, на сайтах оголошень вже з’явилися пропозиції купити кросовери, привезені з Кореї.

Наприклад, в Петербурзі продають повнопривідний дизельний Hyundai Palisade з символічним пробігом 4,7 тисяч км. Ціна — 3 679 000 рублів.Hyundai Palisade, виставлений на продаж в Санкт-ПетербургеКстати, свою назву Palisade отримав на честь одного з районів Лос-Анджелеса.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.