Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

У березні ми провели близько 7000 аукціонів, а це понад 200 аукціонів в день!Якщо ви теж хочете швидко і безпечно продати машину – звертайтеся в CarPrice. Зараз ми працюємо в режимі виїзних оглядів – самі до вас приїдемо, оглянемо машину, запустимо аукціон і переведемо гроші на карту. Докладніше А тепер розповімо, які машини в березні в CarPrice продавали найчастіше.

зображення з Яндекс.Картинки№ 1. HyundaiЛидер нашого рейтингу другий місяць поспіль.

Майже 10% від усіх продажів у березні. Найпопулярніша модель – Solaris I 2011 року. За попередньою онлайн-оцінки CarPrice, за таку машину можна отримати до 319 000 до 456 000 рублів.

зображення з Яндекс.Картинки№2. VolkswagenПрактически дихає лідеру в спину, відстав буквально на кілька машин.

Найчастіше в CarPrice продавали компактний седан Polo V 2011 року. До речі, в березні у Volkswagen Polo ювілей – 45 років з дня випуску першої машини. зображення з Яндекс.

Картинки № 3. Ford Завсідник нашого рейтингу найбільш продаваних машин у будь-якому місяці. Найчастіше в CarPrice приїжджали на Ford Focus III 2013 року, а їхали, за оцінкою на сайті, з 300 000-450 000 рублів.

А зараз автовласникам навіть приїжджати-виїжджати нікуди не треба, ми самі до вас приїдемо, оглянемо машину і переведемо гроші на карту, якщо ціна вас влаштує. зображення з Яндекс.Картинки№4.

КІАКорейские автомобілі завжди в пошані у клієнтів CarPrice – як-то ми навіть публікували рейтинг південнокорейських марок. І KIA зайняла в ньому гідне місце. З усіх моделей KIA найчастіше в березні в CarPrice продавали Rio III 2012 року – за попередньою онлайн-оцінки, ціна на автомобіль варіювалася від 359 000 до 466 000 рублів.

зображення з Яндекс.Картинки№5. Nissan В березні продажі Nissan в CarPrice зайняли близько 6% від загального числа.

Найбільш продавана модель – Nissan Almera II 2005 року. Щоб дізнатися, за скільки можна продати таку (або взагалі будь-яку) машину, заходьте на carprice.ru і вбивайте дані в онлайн-форму.

Марку, рік, модель і свою пошту. І вуаля – буквально через секунду ви побачите попередню оцінку. Звичайно, це не підсумкова ціна.

Фінальне пропозицію залежить від результату огляду автомобіля та участі дилерів в онлайн-аукціоні. Замість післямови Друзі, ми прекрасно розуміємо, що в цей непростий час продаж автомобіля для багатьох – це строкове і життєво важлива справа. І немає можливості чекати покупців, мотатися по сервісам, показувати, торгуватися.

Тому ми запустили безкоштовну послугу виїзного огляду. Раніше вона діяла тільки в Москві та Санкт-Петербурзі, а тепер працює в багатьох інших регіонах. Це не новинка.

Виїзний огляд був придуманий нами 3 роки тому. За цей час ми вдосконалили всі процеси до автоматизму. Як все влаштовано: ви залишаєте заявку на сайті або за безкоштовним номером 8 800 555 07 41.

У призначений час до вас приїжджає менеджер CarPrice у антибактеріальної масці і рукавичках. Він оглядає автомобіль і виставляє його на аукціон. За ходом аукціону ви можете спостерігати за посиланням з будь-якого свого гаджета.

Якщо ціна вас влаштує, переведемо гроші на карту. Ще раз: вам не треба нікуди їхати, порушувати режим самоізоляції. Ми самі приїдемо і все зробимо, тримаючись на відстані мінімум 2 метри.
Залишити заявку на виїзний огляд

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.