Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Паперові склянки з дизайном крафт

Сьогодні, коли в усьому світі гостро постає питання з екологічною ситуацією. використання одноразового посуду з паперу є відмінним рішенням, яке дозволить значною мірою зменшити негативний вплив людини на навколишнє середовище. Прекрасною альтернативою пластику та склу є паперові стакани, придбати які оптом можна перейшовши за посилання на офіційний сайт компанії “SmartEcoPack”.

перевага паперових стаканов для свята

 

Сфери застосування та ключові переваги паперових стаканов

За останні кілька років значно зріс попит на паперові стакани, і ця тенденція, ймовірно, триватиме і в найближчому майбутньому. Це пояснюється цілою низкою переваг, які має одноразовий паперовий посуд.

  1. Екологічність. Стакани з паперу легко утилізуються і не завдають шкоди навколишньому середовищу, на відміну від пластику.
  2. Мала вага. такий посуд легко транспортувати та носити з собою.
  3. Практичність. Паперові стакани не потрібно мити і вони не розбиваються.
  4. Універсальність. Можливо використовувати для холодних та гарячих напоїв (чай, кава, какао, коктейлі, лимонад, квас, молоко, гарячий шоколад, алкогольні та слабоалкогольні напої), а також для морозива та десертів.
  5. Не змінює природний смак та аромат напоїв. Пояснюється інертністю матеріалу.
  6. Безпека здоров’я человека. Папір, з якого виготовляють стакани, не виділяє токсичних речовин (фенол, хлор, формальдегід-фенол) навіть при нагріванні та контакті з холодним алкоголем, як це відбувається зі склянками з полістиролу.
  7. Привабливий зовнішній вигляд. Також є можливість виготовлення на замовлення, наприклад, з нанесенням логотипу своєї компанії.

На даний час паперові склянки потрібні у сфері громадського харчування. Здебільшого їх замовляють ресторани, піцерії, кафе, кав’ярні, супермаркети, ТРЦ. Також така тара є чудовим місцем розміщення реклами.

Паперові стакани для кави

Види паперових склянок для холодних та гарячих напоїв

В Україні купити паперові склянки можна наступних видів – одношарові, двошарові, рифлені та гофровані. Всі ці склянки можна використовувати для гарячих та холодних напоїв завдяки наявності внутрішньої спеціальної плівки, що захищає тару від розмокання та протікання. При цьому слід враховувати, що найдоступніші за ціною склянки з одного шару картону набагато швидше нагріваються, а напої в них швидше остигають. Тому бажано використовувати їх із термочохлами.

Двошарові паперові склянки зручніші у використанні. Вони добре утримують тепло і при цьому не обпікають руки. Крім того, такі склянки краще тримають форму в процесі транспортування. Рифлені та гофровані паперові склянки мають двошарову структуру і відрізняються більш презентабельним зовнішнім виглядом, зручні у використанні та більш приємні при тактильному контакті. Компанія “SmartEcoPack” є дистриб’ютором паперової упаковки для їжі в Україні пропонує купити оптом паперові склянки будь-яких видів, а також кришки ним та інші супутні товари – дерев’яні мішалки, капхолдери, термочохли та багато іншого.

Паперова склянка гофрована тришарова

Leave comment