Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
жіночі сонцезахисні окуляри круглі

Різноманітність сонцезахисних окулярів на ринку нескінченна – звичайні сонцезахисні окуляри, поляризовані, модні, спортивні, з різноманітними кольоровими лінзами та стилями оправи та багато інших. Але всі ці типи об’єднує головна риса — якісний рівень захисту від ультрафіолетових поменів сонця та зменшення відблисків від різних поверхонь. Знайти та придбати сонцезахисні окуляри опт можливо на сайті sun-market.in.ua/ua/glasses-ray-ban-optom, на якому представлено великий асортимент товарів за приємними цінами, та які мають найкращі відповідності всім вимогам.

Лінзи в поляризованих сонцезахисних окулярах

Особливості сонцезахисних окулярів

Захист очей від сонця необхідний цілий рік, тому сонцезахисні окуляри в SunMarket мають якісні лінзи, які забезпечують 100% захист від шкідливого ультрафіолетового (УФ) випромінювання. Крім захисту від сонця, велосипедистам, човнярам та іншим любителям активного відпочинку потрібен додатковий шар захисту, щоб захистити очі від гілок, сміття та інших небезпек, що переносяться з повітря. Щоб з’ясувати, який тип сонцезахисних окулярів найкраще підходить для очей і здоров’я зору, потрібно почати з лінз.

Сучасні сонцезахисні окуляри

  1. Поляризовані лінзи. Лінзи в поляризованих сонцезахисних окулярах призначені для зменшення відблисків від сонячного світла, що відбивається від плоских поверхонь, таких як метал, вода і сніг. Вони мають спеціальне покриття антивідблиску, яке дозволяє світловим променям потрапляти в очі тільки вертикально — тобто людина може бачити все, на що дивиться прямо. Це робить поляризовані сонцезахисні окуляри популярним вибором для людей, які проводять багато часу на відкритому повітрі, в дорозі та біля води, включаючи човнярів, рибалок і рятувальників, які віддають перевагу поляризованим лінзам.
  2. Дзеркальні лінзи. Ці лінзи виглядають круто, та основна їх задача спрямована на зменшення відблисків та зняття напруги з очей. Людині, діяльність якої включає високогірні походи, катання на лижах або прогулянки на снігоступах, найкраще підходять сонцезахисні окуляри з такими лінзами, бо вони блокують до 60% сонячного світла в суворих умовах високогір’я.
  3. Скляні лінзи. Скло є оригінальним матеріалом для лінз сонцезахисних окулярів і має ряд переваг. Воно міцне, і скляні лінзи можуть дати вам найточніший, найменш спотворений погляд. Однак скляні лінзи важкі. І для певних видів діяльності, де розбита лінза становить ризик для здоров’я очей, скло не є безпечним матеріалом.
  4. Пластикові лінзи. Пластик легший за скло і забезпечує більший захист від розбиття. Пластик також легше піддається фарбуванню та обробці.
  5. Лінзи з полікарбонату. Більшість лінз для сонцезахисних окулярів виготовляються з пластику або скла, але полікарбонатні лінзи пропонують високотехнологічний вибір. Ці лінзи легкі та стійкі до ударів, і вони блокують 100% шкідливих сонячних УФ-променів

Кожний різновид лінз працює по-різному в залежності від умов освітлення та виду діяльністю, якою займається людина.

Типи оправ для очков

Типи оправ

Сонцезахисні окуляри не просто захищають очі від сонця або блокують відблиски, вони також дозволяють виразити свій особистий стиль, особливо за допомогою вибору оправи. Найпоширенішими формами вважають авіатори, круглі, прямокутні, квадратні, овальні, серцеподібні, закруглені. Магазин SunMarket має в наявності великий перелік оригінальних моделей визначних брендів, які вирізняються кольоровим розмаїттям та дизайном. Спеціалісти маркету допомагають підібрати найпопулярніші види сонцезахисних окулярів, які мають 100 % гарантію захисту від УФ. Також адміністрація компанії має сприятливі умови для розвитку підприємницької діяльності. Вона надає гнучку систему знижок для представників гуртового продажу. Оптимальна цінова політика забезпечує гарний економічний старт для сонцезахисних окулярів.

Leave comment