Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Квіти для дівчини

Щоб порадувати свою кохану не потрібно ніяких причин. Але якщо ви не впевнені у своєму смаку, ми розповімо про оптимальні варіанти, та які є варіації різноманітних букетів. На сайті https://noreasonflowers.com/ є безліч різних квітів, які кожному будуть до смаку.

Букет 104 Пчих Єдинорожка

Різновид квітів

Якщо ви вже знаєте смаки своєї коханої людини – це вже звужує коло вибору. Але якщо це не відомо, і ви хочете зробити неочікуваний подарунок – ось список квітів і їх значення.

Троянди є класичним варіантом, який сподобається кожній. Якщо ви хочете вдало донести свої почуття потрібно правильно підібрати колір. Червоний має значення пристрасного кохання. Білі – вічна любов. Блідо-рожева також є ознакою пристрасті. Троянди чайних кольорів підкреслюють красу дівчини. Яскраво-лілові – це закоханість з першого погляду.

Якщо ви хочете розповісти дівчині про свою захопленість та симпатію, а також підкреслити її ніжність, букет піонів стане найкращим варіантом.

Тюльпани теж добре пасуватимуть як подарунок, особливо червоних, білих, рожевих і жовтих кольорів, всі вони символізують про закоханість. Конвалії є знаком відданості вашій другій половинці. Маргаритки – символ вірності у кохані. Незабудки дарують, якщо ви обіцяєте вічно кохати її. Про палкість ваших почуттів добре розкажуть рожеві та червоні хризантеми. Незвичайним, але прекрасним і колоритним варіантом стануть соняшники, які обіцяють щастя та пристрасть у ваших стосунках. Півники також про щирість і вірність. Неординарна зантедехія чудово підкреслить ваше захоплення. Білі чи помаранчеві лілії стануть гарним компліментом. А ніжні та прості ромашки є ознакою сильної симпатії.

Всі квіти можна змішувати у різні букети, які розкажуть про ваше щире і сильне кохання. Замовити букет ви зможете в магазині «Квіти без причини», що дасть знати вашій другій половинці, як ви її кохаєте без слів.

Свіжозрізані квіти

Як правильно обрати квіти?

Перед тим як купувати квіти, особливо якщо це ви робите онлайн, потрібно звертати увагу на деякі речі.

Декілька нюансів можуть говорити про те, що букет може бути не дуже якісним:

  1. Бутон квітки.
  2. Стебла та листя.
  3. Наявність захворювань.
  4. Пружність.
  5. Розмір.

Бутон будь-якої квітки має бути зафарбований приблизно на половину. Повний колір означає, що можливо квіти були декілька годин на сонці або навіть більше. Це є порушенням умов зберігання, що призведе до швидкого розкриття пелюсток, і букет втратить товарний вигляд. Стебельця мають бути зеленого кольору. Якщо ж на ньому є жовті плями, то це є ознакою того, що їх вже давно зрізали. Листя повинні бути без нальоту, тому що  це хвороба фітофтора. Вона має характерний чорні плями, через які листя гниють через декілька днів і відпадають. Але не варто боятись, якщо стебло і листя не будуть тримати форму. Пружність не є показовою ознакою. Це все пов’язано через певні особливості перевезення: якщо квіти доставляються через транспортний засіб, тиск може впливати на їх форму, але не погіршувати їх якість. Розмір залежить від того, який вид квітів ви купуєте, тому ознайомтесь заздалегідь з середньостатистичними особливостями різних квіток.

Букет роз для коханої

Як дізнатись про недобросовісність продавця?

Купуючи квіти на замовлення, завжди є ризик, але є ряд пунктів, які допоможуть вам визначити, чи добросовісний продавець. В першу чергу звертайте увагу на відгуки, їх кількість і їх оцінку, а також перевіряйте на незалежних форумах. Це допоможе вам уникнути недобросовісного товару. Якщо термін доставлення не має чітких рамок або взагалі не дотримується їх, це свідчить про неякісне обслуговування. Коли ви замовляєте букет, який на сайті в наявності, але при покупці його немає – це теж є попередженням про те, що магазин не є добросовісним.

Leave comment