Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Стейк Хаус - унікальне місце, де подається справжнє та смачне м'ясо

На сьогодні на території України існує досить велика кількість закладів харчування, в яких реалізуються різноманітні концепції. Серед них особливої уваги заслуговують місця, в яких подають свіже м’ясо, приготоване на мангалі. Особливої уваги заслуговує ресторан мережі Стейк Хаус на мангал, в якому пропонується справжнє мармурове м’ясо, для приготування якого використовуються тільки сучасні технології. Особливість цього закладу полягає в тому, що тут відбувається 28-деннавитримка кожного стейка у спеціальних камерах, після чого відбувається приготування м’яса на відкритому вогні в межах ресторану. При бажанні замовити шашлик Львів варто звернутися за вибором на сайт https://namangalsteakhouse.ua/product-category/stravy-na-manhali/, де пропонується досить широкий асортимент страв, приготованих на відкритому мангалі.

Ніжний шашлик від ресторану Стейк Хаус

Ресторан Стейк Хаус та його особливості

Розглядаючи ресторан Steake House на мангалі https://namangalsteakhouse.ua/, варто звернути увагу на те, що це ідеальне місце для тих, хто цінує гарну кухню та хороший сервіс. Це місце, у якому відбувається комбінація між собою різних культур світу, які гармонічно та ідеально поєднуються в одному закладі та в одному меню.

У закладі працює та команда, яка гарно знається на різних видах м’яса та може максимально правильно підібрати найбільш вдалий варіант вина до кожної страви. Всі представники персоналу вільно розмовляють на іноземній мові, тому на території Львову він знаходиться на першому місці по рівню обслуговування та користується попитом у гостей міста.Розташовується ресторан у центральній частині міста, тому дібратися до нього буде максимально зручно незалежно від того, в якій частині міста знаходиться людина. Окрім того біля закладу знаходиться стоянка для транспортних засобів.

Каре з телятини від шеф кухаря міста Львів

Меню ресторану та послуги для гостей

При бажанні замовити стейк у Львові https://namangalsteakhouse.ua/product-category/steyky/, варто звернути увагу на те, що у меню ресторану пропонується досить широкий асортимент різноманітних страв. Серед них можна виділити наступні:

  • шашлик із курки, яловичини, баранини, свинини;
  • каре з телятини;
  • різноманітні фірмові котлети;
  • курячі стегна;
  • стейки рібай, нью-йорк та інші.
  • Антрекот.

Окрім тому в меню пропонується великий вибір страв із риби, гарячих та холодних закусок, гарнірів, соусів, салатів та десертів, до яких подаються різноманітні смачні напої.

Запашні медальйони з яловичої вирізки

У цьому закладі подаються найкращі та найсмачніші м’ясні страви, які готуються справжніми спеціалістами на відкритому вогні, що забезпечує максимальні показники смаку.Окрім того у кожного потенційного клієнта, який немає можливості відвідати самостійно заклад, є шанс скористатися послугою доставлення замовлення у будь-яку точку міста. Особливість послуги полягає в тому, що всі страви приїжджають до клієнта у повністю гарячому вигляді, що забезпечує неймовірний смак. Ресторан має власний досить зручний сайт, який дозволяє комфортно для кожної людини замовити ті страви, які він бажає скуштувати. Окрім того на території Львова доставлення замовлення є абсолютно безкоштовним.

Leave comment