Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Ця стаття не є рекламою яких-небудь “фірмових”таблеток для посудомийок. Ця стаття заснована на досвіді домогосподарок Німеччини, які навчилися і вміють розумно економити.Признайтеся, скільки миючих і чистячих засобів, кожне з яких приносить непоправну шкоду не тільки вашому здоров’ю, здоров’ю членів сім’ї, а також навколишнього світу, зберігається у Вашій коморі?Вас притягує активна реклама ЗМІ, красива упаковка, приємний запах, що ще? Ах так, поради подруг-чистюлек також відіграють свою роль.

А якщо підійти до питання чистоти в будинку більш практично й порахувати, яку суму в місяць можна заощадити на чистильних та миючих. Я не закликаю нас усіх повернутися у часи бабусь. Мити і прати тільки господарським милом, хоча погодьтеся,адже блищало все тоді чистотою навіть у сільських хатах.

Як говориться , справа-то не в МИЛІ, справа в бажанні, умінні і руках.Не будемо зациклюватися на господарському милі. Його в посудомийку і сучасну пральну машинку, як мовиться, не запхнеш .

А ось на таблеточках можна і зекономити . Таблетки від посудомийки чудово підійдуть для очищення пральної машинки від калька. Проводите чистку при режимі температури 40 гр.

1 раз у два місяці. Грунтовно почистити унітаз? Будь ласка. Киньте пігулку у воду і дайте їй розчинитися.

Після чого, мийте, і захоплюйтеся чистотою, білосніжною стерильністю. Виходить , що на всіляких “каченят” можна і заощадити, використовуючи одну пігулку по мірі необхідності.Забруднився стіл “незмивною” маркером, чорнилом.

розчиніть невелика кількість, таблеточки , до кашки, залиште ненадовго на поверхні і протріть. Запевняю Вас, Ви залишитеся задоволені.Немає нічого краще, ніж розчин таблетки для миття плитки на балконі, або в вашому саду.

Вона заблищить на сонці з новою силою після довгої брудної зими.Дорогі читачі, можливо у вас є своє застосування таблеток(порошку) для посудомийної машинки. Діліться ними у коментарях.
Ставте лайки, підписуйтесь на мій канал. З повагою.

Leave comment