Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

✌🏻Привіт, привіт!Попереду розпал весни, погодні умови, починають впливати на організм(ходиш такий з синцями як у панди, спить стоячи, вранці прагнеш вбивати 🐼).Кожен 10-й в метро 🙂 Хорошим рішенням буде прийом ВМК ( вітамінно-мінеральний комплекс).😘Я знайшла дуже гарну пам’ятку як підібрати ВМК, поспішаю поділитися:Обов’язкові вимоги до складу вітамінів:Мінімум у складі крохмалю, цукру, лактози, і тальку.

Допустима доза від 5 до 10 мг. Додають дані речовини для підвищення маси таблетки.Вітаміни і мінерали пити окремо.

😧 Всмоктування одних, знижує засвоєння інших. Приймати через 5 годин. Якщо одна таблетка має все і відразу, вона не підходить.

Набагато більше користі приносять окремо вітаміни, і окремо мінерали.Ідеальним рішенням буде з ранку вітаміни, ввечері мінерали .ВМК повинен мати у складі: вітаміни групи В, аскорбінову кислоту; токоферол ( вітамін Е); ретинол (вітамін А); вітаміну Д.

Обов’язкові мінерали: цинк; магній; кальцій; калій; залізо; йод; хром; марганець, кобальт; нітроген.Наявність пивних дріжджів. Не є обов’язковим, але рекомендується фахівцями.

Вони багаті на білок, який допомагає будувати всі структури тіла. У їх складі багато вітамінів групи В. Присутність амінокислот: триптофану (діє як легкий антидепресант), лейцину, аланіну, валіну, тирозину, аспарагіну.

Вони хоч і не вступають в синтез з речовинами організму, але є незамінними для інших функцій.😐 Якщо вам дуже складно вибрати добавку по всім умовам, віддайте перевагу тим, до складу яких входить кальцій, магній, цинк, залізо.👀Далі в статті почалася добірка вітамінів, яку я викинула, т.

до явно список проплачений. Заморочилась, перевірила склади сама, ось кілька варіантів:👌Тільки вітаміни: «Solgar Vitamins Only» ( ціна звичайно не квола, але склад багатий 1430₽)«Піковіт Форте» ( склад бідніший, але цінник не дорожче 300₽ )«Гендевіт» ( багато вітамінів групи В, але дешево дуже вже. 45₽ )«Доппельгерц актив Антистрес» (група В плюс меліса і гінкго білоба).

Ціна 410₽.👌Мінеральні комплекси:Мінерали комплекс (Full Spectrum Minerals) ( ціна 1440₽, склад топчик звичайно )СПЕКРТАМИН ( 1100₽, склад теж дуже хороший)Колоїдні мінерали з соком Асаї (Colloidal Minerals with Acai Juice). Ламборгіні серед комплексів.

2900₽. Якщо хтось пив, поділіться думкою.Буде дуже круто якщо окремо додати прийом Омега-3.

Який вибрати бренд тут не дуже принципово, постачальників в РФ всього кілька, іншу ціну становить бренд.👌(Рекомендована добова доза 500-600мг).Став лайк якщо було корисно і така інформація тобі корисна, коментуй і висловлюй свою думку, мені це важливо.
🙏🏻

Leave comment