Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Нещодавно Златі подарували витончений плоский глечик з колекції TupperwareС наказом: «Заливай фрукти окропом, а коли розчин охолоне, став в дверцята холодильника».Злата зраділа подарунку, здивувалася його призначенню і почала експериментувати!Ягідний хороводЛюбимую полуницю, та з додаванням чорної смородини, посипаємо цукром, заливаємо окропом.Залишаємо на ніч.

Вранці, спробувавши і прийшовши в захват, ставимо в дверцята холодильника.До вечора все випито, а голова сповнена нових ідей.Що, якщо: Брусницю + абрикос;Вишню + яблуко;Чорницю + грушу?Магазинні ємності з штучними напоями отримали остаточну відставку.

Новий домашній напій високо оцінили всі члени сім’ї. Спільно дали йому ім’я «Віта-кайф».Попутні открытияСо часом виявилося, що чарівний глечик.

Він володіє бактерицидними властивостями і високою теплоізоляцією.Він міцний, зручний, небиткий.У ньому можна зберігати будь-які рідини.

У нього універсальна кришка: захищає і дозуюча.Ягоди швидкозаморожені прекрасно переносять купання в окропі, а потім, віддавши напою смак і колір, ніжними останками тішать вибагливий смак господині.Від Злати – під великим секретомНе встигли ми озирнутися, як наша Злата стала неперевершеним фахівцем з різним сортам «Віта-кайфу».

Дивуєшся: «З чого вийшов такий смак?»Усміхається: «Здогадайтеся! Правильно відповів – приз!»Запитуєш: «Як це в тебе вийшло?»Відповідає: «Буду я з ким попало ділитися секретами фірми!»Навіть прикро. Загалом, це все, що я встиг випитати:Її улюблений склад «Віта-кайфу»: півтори пачки полуниці + півпачки чорної смородини;Замість цукру вона кладе мед або джем;Крім фруктів, використовує для особливих випадків трави: м’яту, базилік, петрушку.Втішає те, що жодне застілля не проходить без сюрпризів з чарівного глечика для виготовлення «Віта-кайфу».
До нових зустрічей!Ваш Шеф по імені КЕФ (у співавторстві зі Златою).

Leave comment