Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Вітамін, який врятує вам життя Б12 стоїть осібно і настільки важливий для людей на будь-якому типі харчування, наскільки не вивчений до кінця.На даний момент відомо, що він проводиться хорошими бактеріями в тонкому кишечнику. Про дефіцит Б12 в організмі свідчать: Хронічна втома Поганий апетит АнемияУхудшение пам’яті Дратівливість Помилково думати, що саме вегани страждають дефіцитом Б12Дело в тому, що у більшості людей кишечник настільки забитий «сміттям», що про хороших бактеріях не йде й мови.

 Тому дефіцитом страждають як універсальні, так і ті, хто дотримується рослинного харчування. Крім того, тварини, які дають нам м’ясо, молоко, яйця живуть у неволі і самі часто страждають від нестачі вітаміну Б12. Тому їх продукти не містять достатньої кількості необхідного нашому організму вітаміну.
 Вывод: Годуємо наші хороші бактерії хорошою їжею. В даному випадку це свіжа зелень, зелені листові овочі, свіжі фрукти і овочі, брокколі, ягоди. Незалежно від типу харчування додатково приймаємо вітамін Б12 

Leave comment