Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Багато хто знає, що вітамін Д по-іншому називають «сонячним вітаміном», оскільки він практично не міститься в їжі. Але здатний вироблятися в нашій шкірі в той час, коли вона піддається впливу сонячного світла. На жаль, більшість з нас не живе в південних жарких країнах.

Саме тому у жителів України спостерігається дефіцит цього вітаміну. І багато лікарі радять приймати довічно з перервами на літні сонячні дні. Але чи знали ви, що вітамін Д особливо важливий у сезон застуд? Особливо зараз, коли ми зіткнулися з незнайомим нам раніше вірусом, та ще й змушені більшу частину часу проводити вдома.

 Колишній глава CDC (Федеральне агентство міністерства охорони здоров’я США) Тому Фріден заявив, що вітамін Д знижує ризик грипу. І навіть раніше незнайомого нам вірусу, про який зараз говорить весь світ. Фото: foxnews.

com Він також пише, що вітамін Д знижує ризик респіраторних інфекцій. Адже відповідно до домінуючої гіпотезі грип та туберкульозом в основному хворіють взимку з-за зниженого впливу сонячного світла. А в північних регіонах України весна часом приходить тільки в середині квітня, це означає, що зимовий період триває довше.
 Так як заповнити один з основних дефіцитів в організмі людини? Сонячний светПродукты питанияСпециальные препарати цього вітаміну. Ось 3 джерела, завдяки яким ми можемо гарантовано забезпечити своєму організму необхідну порцію.Додатково читайте Вітамін життя Б12 Які продукти стимулюють імунітет Про користь Омега 3 в раціоні 

Leave comment