Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Седан Тойота Корола 2023

Toyota Corolla – це символ надійності та популярності серед автомобілів усього світу. Завдяки своїм неперевершеним якостям і довговічності, ця модель здобула прихильність мільйонів клієнтів і встановила стандарт в сегменті компактних автомобілів. Протягом понад п’ятдесятирічної історії на ринку, Toyota Corolla стала однією з найбільш продаваних моделей в історії автомобільної промисловості, що роблять її першим вибором для клієнтів у багатьох країнах.

Перша Toyota Corolla 1966

Історія легенди toyota corolla

Перша Toyota Corolla, представлена в 1966 році, відкрила нову еру в історії компанії Toyota та автомобільної промисловості загалом. Вона була компактним седаном, призначеним для масового ринку зі стриманим, але елегантним дизайном. Ця модель вразила світ своєю простотою, надійністю та економічністю, ставши швидко впізнаваним і легендарним автомобілем. Перша серія тойота королла https://www.toyota.ua/new-cars/corolla була доступна у різних версіях кузова, але відрізнялася від своїх конкурентів завдяки надійному 1,1-літровому двигуну з невисоким рівнем споживання палива і відмінної маневровості на дорозі. Створена з думкою про масового споживача, Corolla швидко завоювала популярність в Японії та пізніше в усьому світі, ставши символом якості та доступності для мільйонів автовласників.

економний двигун 1.6 Valvematic Тойота Корола

Потужний та економний двигун

Новий седан Toyota Corolla оснащений передовою гібридною електричною силовою установкою, що є тихішою, компактнішою і чутливішою, ніж будь-коли. Ця технологія не лише забезпечує низький рівень викидів CO2, але і максимальну продуктивність для задоволення потреб сучасного водія. Седан підтримує режими водіння Normal, Eco і Power, а також повністю електричний режим, що забезпечує спокійну їзду з нульовими викидами.

седан Toyota Corolla

Система запобігання зіткненням (PCS)

Система запобігання зіткненням (PCS) в новій Toyota Corolla виявляє потенційні загрози та допомагає уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами. Вона оперативно сповіщає водія про небезпеку за допомогою звукових і візуальних сигналів і надає допомогу під час гальмування. У випадку, якщо реакція водія виявиться недостатньою, система автоматично активується для запобігання або пом’якшення зіткнення. Вона має вбудовану можливість розпізнавання інших автомобілів, пішоходів, велосипедистів і мотоциклів, а також функції запобігання зіткненням на перехрестях і допомоги в екстреному кермуванні під час маневрів.

Інтер'єр салону тотота корола нова

Інтер’єр і екстер’єр Toyota Corolla

Сучасний інтер’єр Toyota Corolla поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність, що робить кожну поїздку комфортною та приємною. Високоякісні матеріали та уважний підхід до деталей створюють атмосферу розкоші та сучасності всередині салону. Комфортні сидіння забезпечують оптимальну підтримку для водія і пасажирів, а ергономічно розташовані панелі управління спрощують взаємодію з автомобілем під час руху. Інфотейнмент система з сенсорним екраном і підтримкою підключення до смартфонів дозволяє насолоджуватися улюбленими мультимедійними вмістом і навігацією без зайвих зусиль.

Екстер’єр Toyota Corolla вражає своїм сучасним і стильним дизайном, який поєднує в собі спортивність і елегантність. Динамічні лінії кузова надають автомобілю агресивний вигляд, підкреслення його спортивного характеру. LED фаритаі задні світлові пристрої не тільки забезпечують відмінну видимість під час нічної їзди, але й додають сучасного вигляду всьому образу авто. Великі колісні диски з покришками надійно тримають дорогу і додають спортивного вигляду до зовнішнього вигляду автомобіля.

Leave comment