Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Види жіночих босоніжок від BREND OUTLET

Жіночі босоніжки – популярне взуття в теплу пору року.

Літнє взуття від BREND OUTLET підходить для багатьох заходів, будь то повсякденна літня розвага або грандіозний захід у теплу погоду. Які ж види босоніжок бувають?

Босоніжки з Т-подібним ремінцем

Особливо популярний стиль босоніжок з Т-подібним ремінцем. Вони мають Т-подібний шматок матеріалу, що підіймається вгору по стопі, а верхня частина букви «Т» охоплює кісточку.

Босоніжки з Т-подібним ремінцем

Цей ремінець на щиколотці часто має регульовану застібку для надійної фіксації. Вони також можуть просто закріплюватися кількома горизонтальними ременями, що проходять крізь пальці ніг, в конструкції з відкритим або закритим носком.

Для виготовлення такого взуття використовують різноманітні матеріали:

  • шкіру;
  • замшу;
  • нубук;
  • шкірозамінник, що має лакове покриття.

Такі босоніжки для жінок зазвичай мають плоску підошву для зручного повсякденного носіння.

Босоніжки на шпильці

Босоніжки на шпильках, що є основним предметом червоної килимової доріжки в теплу пору року, найчастіше мають простий ремінець на пальцях ніг і ремінець-застібку на кісточці, створюючи ледь помітну конструкцію.

Босоніжки на шпильці

Цей елегантний стиль взуття в основному призначений для ошатних образів та вечірнього одягу, але іноді виглядає недоречно з повсякденними літніми речами. Таке взуття на шпильці, що закріпило за собою статус класичного, ніколи не виходить з моди.

Босоніжки з ремінцями

Босоніжки з ремінцями мають кілька тонких ремінців або довгих зав’язок, які фіксують підошву взуття на нозі. Часто ці ремені забезпечують безпеку за допомогою застібки або зав’язки на кісточці (чи нозі). Цей стиль взуття часто носять на офіційних заходах, але він може сприйматися як більш повсякденний, ніж босоніжки на шпильці.

Босоніжки з ремінцями

Вони можуть мати каблук різної висоти, але зазвичай він становить не менше ніж 5 см, щоб нога не здавалася усіченою через шнурування. Босоніжки, які є основним елементом офіційного одягу в теплу погоду, є популярним вибором з коротшими сукнями.

Гладіаторські босоніжки

Вічно відомі сандалії-гладіатори поєднують у собі елементи босоніжок з Т-подібним ремінцем та звичайним в одному ефектному стилі. Це повсякденне взуття з відкритим носком і ремінцями, що йдуть по всій стопі й до щиколотки, а іноді й до самої ікри. Як випливає з назви, римські гладіатори часто зображалися в подібних сандалях і носили їх.

Гладіаторські босоніжки

Таке взуття було на піку популярності на початку 2000-х років і найчастіше виготовлялося у металевих, коричневих та чорних відтінках. Вони повернулися у літній модний сезон 2015 та 2021 року, враховуючи відродження модних тенденцій нульових років.

Сандалії-гладіатори, мабуть, найнеоднозначніший стиль босоніжок, який досить часто входить і виходить з моди.

Босоніжки на платформі

Босоніжки жіночі на платформі, незамінні в 90-ті, нещодавно знову набули популярності завдяки відродженню моди улюбленого десятиліття. Вони мають масивну підошву, яка підіймає всю устілку взуття на 7–10 см. В них неймовірно легко ходити, враховуючи міцну плоску основу та відсутність підборів.

Босоніжки на платформі

Хоча верхня частина може мати будь-яку конфігурацію ремінців, це взуття найбільше асоціюються з модою 90-х, особливо класичні чорні шльопанці Steven Madden (також відомі як The Slinky) тієї епохи.

Мюлі з відкритим носком

Мюлі з відкритим носком мають товсту смугу матеріалу поверх стопи, що залишає п’яту та пальці ніг вільними. Цей класичний стиль босоніжок часто має блоковий каблук або танкетку, повторюючи масивний вигляд унікального широкого ремінця. Проте існують повсякденні шльопанці-мюлі.

Мюлі з відкритим носком

Мюлі можна одягати як в ошатнішому, так і в повсякденному комбінуванні з одягом, залежно від випадку. Мюлі, як з відкритим, так і із закритим носком, були вперше представлені в США у 1950-х роках, хоча сьогодні вони вважаються дуже сучасним та модним стилем сандаль.

Як ви бачите, асортимент жіночих босоніжок доволі широкий, тому кожна модниця в BREND OUTLET неодмінно обере для себе варіант, який стане їй до вподоби.

Leave comment