Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Протеїновий перекус

Протеїнові батончики сьогодні можна знайти практично в будь-якому продуктовому супермаркеті чи спортивному магазині. Також ці маленькі, але такі поживні та корисні ласощі можна придбати на сайті компанії https://fizi.com.ua/collections/protein, що випускає в Україні різні види протеїнових батончиків, що мають сертифікати “Gluten free та Vegan”. Продукція бренду “FIZI” вже встигла стати невід’ємною частиною раціону багатьох людей, які ведуть активний спосіб життя.

Батончики з високим вмістом протеїну – випадкове відкриття, що стало світовим трендом

Протеїнові батончики, як ми знаємо сьогодні, вперше з’явилися у 1967 році завдяки Стіву Бекстеру, тренеру збірної США з бодібілдингу. Під час одного з тренувальних зборів він зауважив, що його спортсмени мають труднощі з отриманням необхідної кількості білка. Тоді Бекстер вирішив експериментувати з різними інгредієнтами, намагаючись створити щось, що могло замінити звичні протеїнові порошки. В результаті він змішав арахісове масло, мед та подрібнений соєвий протеїн, отримавши перший у світі протеїновий батончик. Спортсмени високо оцінили нове перекушування і незабаром такі батончики стали популярними по всій Америці.

Батончики з високим вмістом протеїну

Успіх протеїнових батончиків Бекстера надихнув інших виробників до створення схожих продуктів. Протягом наступних десятиліть асортименти протеїнових батончиків значно розширився. Сьогодні можна знайти батончики на основі різних інгредієнтів – від традиційних горіхів і сухофруктів до екзотичних суперфудів, таких як чиа або годжі. Одні батончики спрямовані на нарощування м’язової маси, інші – зниження ваги, треті – загальне оздоровлення організму.

Протеїнові батончики особливо важливі для тих, хто веде активний спосіб життя і потребує додаткового джерела білка. Це насамперед спортсмени, бодібілдери, фітнес-інструктори та інші професіонали у сфері здоров’я та краси. Завдяки високому вмісту білка, протеїнові батончики допомагають відновити сили після тренувань, сприяють нарощуванню м’язової маси та підтримці оптимальної ваги.

Проте протеїнові батончики можуть бути корисними й для тих, хто веде спокійніший спосіб життя. Вони можуть стати відмінною заміною шкідливим перекушуванням з фаст-фуду, забезпечуючи організм поживними речовинами та надаючи почуття ситості. Протеїнові батончики особливо рекомендовані тим, хто стежить за своєю вагою і прагне здорового способу життя.

Протеїнові батончики Fizi

Різноманітність видів та складу

На сучасному ринку представлений широкий вибір протеїнових батончиків, що відрізняються за інгредієнтами, поживною цінністю та цільовим призначенням:

  • Високобілкові – для нарощування м’язової маси;
  • Високовуглеводні – оптимальний варіант для спортсменів, туристів, альпіністів, військових, людей, що працюють у важких умовах;
  • Білково-вуглеводні – характеризуються приблизно однаковим вмістом білка та вуглеводів;
  • Низькокалорійні – допомагають контролювати вагу;
  • З підвищеним вмістом вітамінів та мінералів;
  • З клітковиною – сприяють покращенню загального самопочуття та травлення.

Вибираючи протеїновий батончик, важливо звертати увагу до складу. Перевагу варто віддавати батончикам з мінімальною кількістю штучних добавок, цукру та жирів. Ідеальний варіант – батончики, виготовлені з натуральних інгредієнтів, таких як горіхи, насіння, сухофрукти та цілісні злаки. Такі снеки не лише смачні, а й максимально корисні для здоров’я.

Енергетичний батончик після пробіжки

Протеїнові батончики стали невід’ємною частиною сучасної індустрії здорового харчування. Вони допомагають заповнити дефіцит білка, надають сил та енергії, а також можуть сприяти досягненню різних фітнес-цілей. Завдяки різноманітності видів та складу, кожен може знайти протеїновий батончик, що максимально відповідає його потребам. Так що сміливо додавайте цей корисний перекус у свій раціон!

Leave comment