Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Легінси пуш ап

Фітнес став невід’ємною частиною життя багатьох людей. Для ефективних та комфортних тренувань важливо правильно підібрати спортивний костюм. У цій статті ми розглянемо які є костюми для фітнесу, звернемо увагу на фактори, що впливають на їх вибір, та розповімо про провідних виробників одягу для фітнесу.

Жіночий спортивний одяг

Види спортивних костюмів для фітнесу

Існує широкий вибір спортивного одягу для фітнесу, який відрізняється за матеріалами, фасонами та призначенням. Основні види спортивного одягу для фітнесу:

  • Футболки та майки – виготовляються з дихаючих та еластичних матеріалів, які відводять вологу та забезпечують свободу рухів;
  • Шорти та легінси – шорти підходять для тренувань у спортивному залі., а також на відкритому повітрі у теплу пору року, а легінси – для прохолодної погоди. Виготовляються з еластичних та облягаючих матеріалів, які не сковують рухів;
  • Толстовки та кофти – найчастіше використовуються для розминки та затримки, а також для тренувань у холодну погоду. Виготовляються з теплих та дихаючих матеріалів.
  • Спортивні костюми – це комплекти з футболки або толстовки та шортів або легінсів. Забезпечують комфорт та свободу рухів під час тренувань.

костюми для фітнесу

Заняття фітнесом припускають різні види тренувань, тому, крім традиційних видів костюмів описаних вище, провідні виробники жіночого спортивного одягу – “Nike”, “Puma”, “Lululemon”, “Adidas”, “Under Armour” та деякі інші випускають спеціальні комплекти до яких входять рашгарди та легінси з пушап. Такі комплекти має свої особливості, завдяки яким є оптимальним варіантом для різних видів тренувань. Рашгард виготовляється із щільної та еластичної тканини, яка облягає тіло, забезпечуючи підтримку м’язів та захист від натирання. Крім цього вона має вологовідвідні та антибактеріальні властивості та ефективно захищає від ультрафіолетових променів, під час треювань на вулиці.

Легінси з ефектом пушап мають спеціальну вставку в області сідниць, яка піднімає та округляє їх, створюючи привабливіший силует. Також вони зазвичай мають високу талію, яка підтримує живіт і робить фігуру візуально більш стрункої. Легінси з пушап виготовляються з еластичної тканини, що має гарні вологовідвідні властивості, яка забезпечує свободу рухів і комфорт під час тренувань, а також зберігає суху шкіру.

Використання спортивних костюмів для фітнесу з рашгардом і легінсами з пушап дозволяє вирішити відразу кілька важливих завдань – підтримка м’язів, захист від травм, натирання, УФ-променів, підвищення ефективності тренувального процесу, покращення кровообігу, створення більш привабливого образу.

Спортивні легінси

Як обрати спортивний костюм для різних видів фітнесу

При виборі спортивного костюма для різних видів фітнесу слід враховувати низку важливих факторів. У першу чергу – вид фітнесу, для різних його видів потрібні різні типи спортивного одягу. Наприклад, для бігу підійдуть легкі та дихаючі тканини, а для йоги – еластичні та облягаючі матеріали. Другий важливий момент – інтенсивність тренувань. Для інтенсивних тренувань слід вибирати одяг з вологовідвідних та швидковисихаючих матеріалів. По-третє, місце тренувань та погода. Для тренувань у прохолодну погоду слід вибирати одяг з теплих та дихаючих матеріалів, а для тренувань у теплу погоду – легкі та дихаючі тканини.

Також слід враховувати й особисті переваги. Спортивний костюм повинен бути не тільки функціональним, але й зручним та стильним. Треба вибирати одяг, який подобається і в якому буде комфортно. Правильно підібраний спортивний костюм для фітнесу допоможе вам ефективно та комфортно тренуватися.

Leave comment