Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Фотозона на 1 рік для дівчинки

Одна з найважливіших дат для сім’ї, друзів і найменших у будинку – день, коли час сказати «З днем народження!», особливо коли мова йде про перший ювілей малюка. Це свято слід відзначати з розмахом, запросити найрідніших, замовити аніматорів, смачні частування та фотографа. Не зайвою буде фотозона на 1 рік від компанії IDEA, на фоні якої будуть зроблені фото щасливих моментів для збереження на довгу згадку.

Елементи фотозони для святкування 1 року

В компанії IDEA в Харкові є барвиста різноманітність фотозон на будь-який смак, щоб привітати з першим днем народження малюка. Ви можете замовити оформлення свята, щоб передати почуття радості та позитивні емоції цього прекрасного дня. За більш ніж 10 років роботи у сфері оформлення свят компанія має неймовірно велику кількість задоволених клієнтів, які з року в рік звертаються за послугами, оскільки тут можна замовити фотозону для будь-якого заходу: дня народження, весілля, випускного вечора, святкування Дня знань, 8 березня, Нового року та проведення корпоративної вечірки.

Що собою являє фотозона на 1 рік?

Оформлення фотозон повітряними кулями стало трендом. Внаслідок своєї оригінальності та універсальності вони вносять у захід атмосферу радості та дають можливість розкривати фантазії. Фотозони від IDEA можуть бути представлені у різних варіаціях. Для їх оформлення використовують широкий асортимент елементів:

  • надувні кульки;
  • світлодіодні кулі;
  • кульки у формі фігурок та персонажів з улюблених мультфільмів;
  • конфеті;
  • арки з повітряних кульок.

Де розмістити фотозону

Також невіддільною частиною фотозони є банер. У банері важливий розмір. Розміри можуть змінюватись, але що дійсно важливо, так це те, що він має бути досить великим, щоб зображення та напис на ньому можна було побачити здалеку. Повідомлення на банері зазвичай короткі, але по суті. При цьому необхідно максимально проявити творчий підхід.

Кольори фотозони можуть бути будь-якими. Якщо вам подобаються пастельні тони, тому що ви думаєте, що саме вони будуть мати кращий вигляд з вашим оформленням залу, віддавайте перевагу саме їм. Наприклад, можна використати світло-рожевий банер на задньому плані, а кульки обрати темнішого кольору, наприклад, коричневі чи сірі.

Розмір, який ви вибираєте для фотозони, залежить від того, де ви збираєтеся її розмістити, та надпису, який ви хочете щоб був нанесений на банер. Тобто, якщо ви хочете розмістити дуже великий малюнок з безліччю деталей і до того з трохи довгим текстом, вам знадобляться фотозони більшого розміру. З іншого боку, якщо ви волієте розміщувати тільки просту коротку фразу або не дуже великий малюнок, тоді й досить маленького банера для цього було б більш ніж достатньо.

Фотозона в морському стилі для дітей

Де розмістити фотозону?

Важливою деталлю для святкування є місце розміщення фотозони. Її можна встановити біля входу, щоб вітати гостей, а також розмістити на задньому плані, можливо, за головним столом.

Щоб знати, де розмістити фотозону, ви повинні взяти до уваги, що місце, де вона встановлюється, має бути надійним для міцного закріплення, щоб у середині свята вона не впала через вітер або сильний удар вхідними дверима, зіпсувавши атмосферу свята.

Таким чином, розміщення яскравої фотозони у ваш особливий день може надати святкуванню більш оригінального та гостинного відтінку.

Leave comment