Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Торт на новий рік з прикрасами

Великий асортимент цукрових прикрас на торт можна переглянути та замовити на сайті https://zt.net.ua/tsukrovi-prikrasi-na-tort/: платформа надає вам якісній та гарні продукти.

Елементи на торт бувають різними, а те, які саме існують види, як їх використовувати, ви зможете дізнатися в цій статті.

Торт із фігурками тварин

Прикраси на торт, види та виготовлення

Цукрові прикраси – це те, що застосовують для декорування різних кондитерських виробів, будь то тістечка, торт, кекс, печиво або інші солодощі. Елементи з мастики та цукру підкреслюють та прикрашають вже приготовлену випічку. Це можна назвати справжнім мистецтвом, адже кожну деталь кондитери ретельно промальовують, як художники, тільки замість фарби вони беруть цукор та інші компоненти, якщо потрібно.

Можна створити прикраси самостійно, але якщо у вас не вистачає навичок або потрібних пристосувань, не потрібно засмучуватись, адже їх можна замовити в онлайн-магазинах за доступною ціною.

Прикраси із цукрової мастики немовля

Декор із цукру буває абсолютно різноманітним. Цукрові прикраси класифікують за:

  • тематика свята – прикраси тематичні до свята або події;
  • призначення – виділяють елементи для дітей або дорослих осіб;
  • вигляд – вони мають різну форму, символізують будь-який об’єкт (тварини, рослини, техніка та інше);
  • формат – напис, фігура у 2D або 3D;
  • кольорова гама – однотонні, різнокольорові;
  • персонажі – фігурки з героями мультфільмів чи реальними людьми.

Як вже було написано вище, прикраси виготовляють з цукру, але туди ще входять цукрова пудра, яйце (інколи), барвники, згущене молоко, шоколад. Фігурки іноді роблять з тіста, запікають, а потім розмальовують під конкретну тематику. Деякі цукрові вироби для дорослих можуть бути створені з використанням невеликої кількості алкоголю. Такі елементи дарують святковий настрій та прикрашають випічку до конкретної події.

Весільний торт із фігурками

Для днів народження зазвичай роблять текстові прикраси на торт, які викладаються у привітання або побажання. Для весіль частіше роблять фігурки нареченого та нареченої, квітів або голубів. Для дітей, звичайно, обирають якісь тематичні торти з тим, що вони люблять найбільше (мультики, ігри, комікси).

Торти на Новий рік мають декор у вигляді Діда Мороза, Снігурки та сніговиків. Для свят, де дізнаються стать дитини, роблять фігурки дитячого приладдя, пустушок, іграшок, одягу чи ще чогось.

Основна відмінність цих деталей – їх можна зберігати в холодильнику або морозильнику до трьох тижнів, вони не зіпсуються.

Цукрова фігурка "Бебі Бос" для дівчинки

Чому варто придбати та використовувати цукрові фігурки

Великою популярністю користуються прикраси на весілля та дитячі свята. У купівлі цукрових елементів є багато переваг, наприклад, універсальний дизайн, економія часу, вигідна ціна продукції, заощадження коштів на інструменти та матеріали виготовлення, простота застосування. Також плюсом придбання таких прикрас в інтернет-магазинах є те, що в них зазвичай великий асортимент на різні тематики. Крім того, їх можна купити оптом.

Використання цукрових елементів підкреслить унікальність вашого торта або іншого кондитерського виробу, подарує чарівну атмосферу. Для кондитерів такі деталі підвищують кінцеву ціну випічки.

Яскраві їстівні фігурки зайвими ніколи не стануть.

Leave comment