Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Грошова допомога українцям з дітьми

Допомога від ЮНІСЕФ – це грошова підтримка, що виплачується багатодітним українським сім’ям, які залишились у скрутній ситуації із-за війни в країні. Видається допомога від Червоного Хреста сім’ям в незалежності від того, чи є наявний документ, який свідчить про внутрішню переміщену особу. Варто лише перебувати на території України. Але, якщо ви отримували грошову допомогу від інших міжнародних гуманітарних організацій, то допомога від ЮНІСЕФ не передбачається.

Грошова допомога українцям: кому виплачується та в якому розмірі?

Дана допомога, стартувавши, виокремила декілька правил та рамок, за якими вона видається окремим типам сімей. На виплату грошової підтримки можуть розраховувати такі сім’ї:

 • якщо у родині проживає троє та більша кількість неповнолітніх дітей;
 • якщо хоча б один член сім’ї є інвалідом, який не досягнув вісімнадцятиріччя.

Допомога від Червоного Хреста сім’ям

За критеріями ЮНІСЕФ сім’єю вважаються люди, до яких відносяться такі характеристики:

 • проживання гуртом в будинку чи квартирі;
 • дотримування усіх умов спільного життя;
 • визнавання одної людини головним по господарству;
 • харчування за спільні кошти.

Така грошова допомога від ЮНІСЕФ виплачується однією сумою за усі три місяці, максимум на п’ятьох членів сім’ї. Розмір коштів нараховує 2220 грн кожній людині у місяць. Тому, якщо сім’я складається з п’яти людей, то грошова виплата буде складати у розмірі 33.300 грн за весь період.

Кошти приходять однією сумою на банківський рахунок, який був указаний в заявці. Варто ретельно перевіряти усі дані, які ви вказуєте, оскільки помилки можуть сильно затримати час отримання допомоги.

Які документи потрібно мати, щоб отримати допомогу?

Для отримання грошей потрібно надати інформацію про усіх людей, які вважаються членами сім’ї. Також необхідно додати документи, які підтвердять належність вас до необхідної групи. В кінці вказується банківський рахунок довіреної особи, на якій відправиться виплата від ЮНІСЕФ.

Щоб отримати допомогу, варто заповнити спеціальну анкету. До неї відносяться такі пункти:

 • узгодження на використання особистих даних;
 • місто, село чи населений пункт, у якому зараз перебуває заявник;
 • інформація про всіх людей із родини (обов’язковим є зазначення повного імені, статі, дати народження, документу, що засвідчує особу).

Гуманітарна допомога від yunisef

Указуйте лише правдиві дані та заповнюйте їх повністю. Брехня та ухилення від відповіді призведе до відмови в допомозі.

Щоб підтвердити інформацію про членів сім’ї, вистачить одного документу із цього переліку:

 • оригінал або ксерокопія паспорта громадянина України;
 • водійські права;
 • свідоцтво про народження.

Ви маєте пам’ятати, що ЮНІСЕФ може використовувати та передавати ваші особисті дані тільки окремим фондам (які були узгоджені в анкеті). Також вони можуть дати інформацію про вас іншим гуманітарним організаціям певної категорії. Але ці дані ніколи не будуть застосовуватися проти ваших інтересів. Вони зберігаються в надійних хмарних серверах під спеціальними шифрувальними кодами.

Щоб швидко отримати допомогу, ретельно перевіряйте вказану інформацію та надавайте тільки правдиві дані. Не подавайте заявку декілька раз, бо це сильно затримає період обробки даних та виплати коштів.

Leave comment