Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

А воно Вам треба, бути однією, вважати котів (40 штук) і плакати над мелодрамою на «Російському романі»?Тримайте п’ять причин вийти заміж і не затягуйте, сміливо відповідайте «ТАК» тому щасливчику, який вирішив покликати Вас в країну «ЗАМІЖ».1. Чоловік – це веселоСтопроцентно! Дивитися разом Камеді вечорами, сміятися над жартами Петросяна, жувати чіпси і обговорювати друзів, тролити його молодшу сестричку (без образ), лякати сусідів Рамштайном, лаяти начальство за чаркою чаю і ще 100500 варіантів.

Навіть сумувати з чоловіком набагато веселіше, і по голівці погладять, і сильне плече підставлять. Якщо Вам в шлюбі не весело, а сумно – біжіть! Вам попався бракований екземпляр, не «ВАШ».Джерело: Яндекс.

Картинки2. Чоловік – це удобноНеоспоримый аргумент! Є чоловік = їсти на кого ніжку закинути вночі. А ще консервну баночку відкрити, за прокладками в магазин збігати, спинку потерти, з роботи на машині забрати і погодитися, що «Наташка така дура!».

Джерело: Яндекс. Картинки3. Чоловік – це приятноЕстественно приємно! Приходиш з роботи, підбори знімаєш, плаття стаскиваешь, йдеш на кухню.

А там вже ненаглядний сидить, їсти хоче і такими відданими очима на тебе дивиться. Ось відразу розумієш, що цінує, любить, чекає. Приємно ж! Забуваєш про колектив кобр на роботі, готуєш спекотне, слухаєш компліменти.

Джерело: Яндекс. Картинки4. Чоловік – це выгодноА хто сперечається? Зарплата чоловіка – бюджет сім’ї, а наша зарплата, дівчатка, тільки НАША.

Заміжня не доведеться думати, що робити: оплатити рахунки за світло або купити колготки кольору загар. Чоловік буде дбати про добробут сім’ї, здобувати, заробляти. Ми будемо витрачати дбайливо та розумно (колготки і косметика не в рахунок).

Джерело: Яндекс. Картинки5. Чоловік – це вкусноОднозначно! Не вмієш готувати? Виходь заміж! Вмієш і любиш готувати? Виходь заміж! Любиш, коли готують ТОБІ? Виходь заміж (за кухаря)! У будь-якому випадку, доведеться готувати і їсти.

Спочатку пельмені, але відточуючи кулінарну майстерність, і до фрікасе з кролика недалеко!Джерело: Яндекс. КартинкиДевочки! Прочитали п’ять причин вийти заміж? Ставимо лайк, набираємо номер телефону «того самого» і голосно кричимо «Я вийду за тебе!» (і зроблю тебе щасливою хочеш того чи ні).Вважаєте, що від заміжжя суцільні проблеми, а чоловік схожий на восьминога? Тоді Вам сюди – П’ять причин не виходити заміж!P.
S. Стаття сповнена сарказму, дивитись-читати крізь пальці і між рядків!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.