Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Інститут шлюбу останнім часом зазнає краху. На жаль, в Росії за останні роки зменшилася кількість шлюбів на 30 %, при цьому кількість розлучень збільшилася. На тлі цього закохані пари відмовляються від ідеї узаконити свої стосунки.

Все більше пар живуть у цивільному шлюбі. Що змінює штамп в паспорті? І в чому переваги і недоліки шлюбу? У статті спробуємо розібратися.джерело зображення – група ОК https://ok.

ru/group55182152761552Преимущества бракаБрак давно вважається частиною і моделлю цілого суспільства. Старше покоління однозначно «вписується» за законний шлюб і не сприймає цивільний. А от у молоді інше бачення.

Нижче перерахую переваги шлюбу. Вони і рухають суспільством і мотивують до законного висновку відносин.1 of 2источник зображення – група ОК https://ok.

ru/group55182152761552в шлюбі люди стають забезпеченими. Вони розуміють свою відповідальність і несуть її на собі. Як чоловіки, так і жінки, прагнуть збільшити сімейний бюджет.

Згідно з дослідженнями, сім’ї у шлюбі більш забезпечені, ніж ті пари, які живуть у громадянському союзі;подружжя щасливі і задоволені життям! Це дуже важливий плюс. Тут деякі люди можуть заперечити. І це буде правильно, так як не всі пари однаково щасливі.

Цю сторону шлюбу вивчали дослідники з’ясували, що ідеальні ті шлюби, в яких дружина–інтроверт, а чоловік–екстраверт. У цих випадках обидва партнера щасливі;наступний плюс, на думку жінок – це постійні відносини з одним чоловіком;1 of 2источник зображення – група ОК https://ok.ru/group55182152761552возможность мати дітей і продовжити свій рід.

Хоч зараз і є пари, які не поспішають народити дитину, все ж для більшості сімей – це величезна радість і щастя;в шлюбі у людей підвищується працездатність. Сімейні люди намагаються вести здоровий спосіб життя, і їм вдається підтримувати високу працездатність. Не дивно, так як вони несуть відповідальність не тільки за себе, але й за партнера і, можливо, за дитину;лікарі відзначають закономірність, сімейні люди менше страждають від серцево-судинних захворювань.

У холостяків ймовірність інфаркту та інсульту в 2 рази більше;1 of 2источник зображення – група ОК https://ok.ru/group55182152761552семейные люди сильні духом і менше схильні до стресів. На відміну від незаміжніх і неодружених, вони рідше впадають в депресію.

А також менше страждають від розладів психіки.Мінуси бракаНесмотря на переваги, у законного союзу є деякі недоліки. Про них нижче:1 of 2источник зображення – група ОК https://ok.

ru/group55182152761552люди в шлюбі стають менш відкритими для друзів і менш безтурботними. Вся справа в тому, що в законному союзі обидва партнера покладають на себе серйозні зобов’язання. Це призводить до великої кількості турбот.

Сім’я стає закритою для друзів, при цьому подружжя стають більш відкритими один одному;постійний партнер. Якщо для жінок – це плюс. То для чоловіків – недолік.

Вони вважають, що позбавлені можливістю насолодитися іншими жінками. І це їх обтяжує;1 of 2источник зображення – група ОК https://ok.ru/group55182152761552с шлюбом відбуваються зміни в розпорядку і устрій життя.

До моменту звикання, партнери відчувають дискомфорт. Деколи, вони не хочуть прийняти зміни і це може привести до розриву;з появою законного партнера, збільшується кількість домашніх справ. Особливо негативно це відчуває на собі жінка – адже вона повинна підтримувати чистоту і порядок в хаті;кожен з подружжя позбавляється можливості побути з собою наодинці.

Особливо жорстко це відчувається з появою дитини;для утримання сім’ї буде потрібно більше грошей, ніж для життя холостяка;в разі розриву відносин, доведеться багато часу, сил і нервів витратити на розлучення.А як ви ставитеся до шлюбу? Віддаєте перевагу законний чи цивільний? Ваша думка важлива. Пишіть його в коментарях.
А ще, я, можливо щось упустила при перерахуванні плюсів і мінусів. Тому в коментарях доповніть ці списки.Якщо ви ще не підписані на канал – підписуйтесь! І тоді нічого не пропустіть!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.