Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Сучасні методи діагностики: види та особливості

Рання діагностика дозволяє на початковій стадії визначити захворювання та призначити своєчасне ефективне лікування. Для діагностичного обстеження пацієнтів у клініці «Мед-Атлант» використовують новітні методики та обладнання.

Одним з найбезпечніших та високоінформативних методів є ультразвукова діагностика, вона відноситься до безболісного та неінвазивного способу обстеження. Проводять його кваліфіковані лікарі з досвідом роботи, а доступні ціни на узд приємно здивують кожного пацієнта.

Головні переваги ультразвукової діагностики

УЗД дозволяє без болю та дискомфорту досліджувати структуру внутрішніх органів за допомогою ультразвукових хвиль в режимі реального часу. До головних переваг цього діагностичного методу належить таке:

 • безпека;
 • безболісність;
 • універсальність проведення;
 • висока інформативність;
 • мінімум протипоказань;
 • швидке проведення;
 • доступна вартість.
УЗД: Діагностика щитовидної залози у дівчини
УЗД: Діагностика щитовидної залози у дівчини

Процедура не займає багато часу та при цьому повністю безпечна для пацієнта. Для проведення не потрібна попередня підготовка, а становище людини залежить від характеру обстеження.

Які ще методи діагностики використовуються?

Комплексна діагностика в Мед-Атлант проводиться кваліфікованими фахівцями на сучасному обладнанні. Це дозволить вчасно визначити відхилення від норми та точно поставити діагноз. Крім ультразвукового обстеження, в приватній клініці проводиться:

 • цитологія;
 • еластографія;
 • ендоскопія;
 • офісна гістероскопія;
 • електрокардіограма;
 • ехосальпінгографія.

Для визначення раку на ранній стадії може бути призначена рідинна цитологія. Вона дозволяє виявити наявність патологічних клітин в організмі. До основних переваг цього методу відноситься швидкість проведення, точність, малотравматичність та безпека.

Для дослідження пухлин, фіброзу печінки призначається еластографія, вона може бути компресійною та зсувної хвилі. У приватному медичному центрі в Івано-Франківську еластографія проводиться за допомогою інноваційного ультразвукового обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам.

Безболісне ультразвукове обстеження печінки чоловіка
Безболісне ультразвукове обстеження печінки чоловіка

Це неінвазивна та безболісна процедура, яка не займе багато часу, а результат можна отримати одразу після її проведення. Ендоскопія широко використовується для обстеження різних органів, видалення поліпів та ін.

Вона буває декількох видів: гастроскопія, колоноскопія, визначення кислотності, проведення тесту на хелікобактер пілорі та ін. Відмінними рисами процедури є безпека, точність, комфорт пацієнтів.

Для діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань призначається офісна гістероскопія. Вона дозволяє досліджувати порожнину матки та виявити внутрішньоматкові патології.

ЕКГ є основним методом обстеження серця та оцінки його функцій (частота, серцевий ритм, стан серцевого м’яза та ін.). Ехосальпінгографія проводиться з введенням контрасту, вона дозволяє оцінити стан маткових труб та виявити аномалії розвитку статевих органів.

4D УЗД: перша зустріч з малюком (відео лікувально-діагностичного центру Мед-Атлант)

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.