Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Діти грають на батуті

Батути – це багатофункціональне обладнання, яке призначене для експлуатації під відкритим небом, на свіжому повітрі. Вони ідеально підходять для активних ігор як дітей, так і дорослих на приватних майданчиках тощо. Акробатика на батуті наповнює організм ендорфінами, які ефективні для спалювання жиру і нарощування м’язової маси. Стрибки на такому інвентарі зміцнюють організм, будуть розвивати вестибулярний апарат, а ще підвищувати витривалість. Міцна конструкція з металу робить його максимально надійним для активного використання.

Вуличний батут на 150 кг збірка

Комплектація батутів

Як і будь-яке обладнання, так і батути 150 кг та інших видів, мають бути укомплектовані спеціальним оснащенням, наприклад:

  • Сітка для страхування. Запобігає випадковому зіскакуванню з батута під час стрибків. Це особливо важливо на спортивних тренажерах, тому сітка має бути закріплена надійно по всьому периметру.
  • Захисна сітка рами. Вона буде запобігати потраплянню дітей, тварин під батут, коли на тренажері будуть дорослі.
  • Захист пружин. Це м’яке покриття для захисту спортсменів від травм та ушкоджень.
  • Дах (накриття). Він буде захищати вуличні батути від непогоди, дощу та інших несприятливих умов. Також це допоможе вам подовжити термін використання інвентаря.
  • Сходи. У деяких моделях вони є, в інших – немає, але з їхньою допомогою забезпечується безпечний доступ на батут.
  • Мати. Вони будуть забезпечувати безпеку стрибунів під час стрибків, трюків; вони укладаються навколо батута.
  • Звукоізоляційні мати. Будуть знижувати рівень шуму; частіше за все купують для домашнього використання.

Важливо знати те, що необхідно звертати увагу на кількість та довжину пружин батута. Занадто мало пружин зменшить міцність поверхні для стрибків, а занадто багато – зменшить ефект стрибків.

Сітка для страхування на батуті

Як обрати батут: критерії?

Купуючи батути на 150 кг, потрібно звернути увагу на такі критерії як:

  1. Розмір. Це безпосередньо залежить від місця установки. Тому обов’язково враховуйте наявність вільного місця.
  2. Матеріал полотна для стрибків. Мат повинен бути міцним і стійким до стирання. Покриття повинно бути рівним, неслизьким та щільним.
  3. Матеріал опорних стовпчиків. Більшість обладнання виготовляється з міцної сталі, а ще фіксуються за допомогою нової системи. Рама має витримувати людей з надмірною вагою. Але потрібно враховувати кількість та форми опор. Якщо ж ви вирішите встановити батут на вулиці, то важливо, щоб рама мала антикорозійне покриття.

Leave comment