Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Куди піти великою компанією?

Коли збирається велика компанія, виникає питання: куди піти, щоб повеселитися та смачно поїсти? Звичайно ж, в місті є безліч ресторанів і кафе, але які критерії вибору закладу є основними?

Привід для організації заходу

Вибір ресторану безпосередньо залежить від приводу заходу.

 • День народження. Якщо компанія збирається відзначати іменини чи ювілей, варто вибирати заклади з великими затишними залами, де можна замовити тематичний декор. Наприклад, прикрасити стільці повітряними кульками або оформити стіл для винуватця свята. Важливо враховувати, як провітрюється зала, так як велике скупчення людей вимагає чистого свіжого повітря.
 • Зустріч однокласників. Для такого дружнього заходу краще обрати ресторан із затишною залою або великою верандою. Напевно вам захочеться поділитися один з одним історіями з життя, тому гучна музика буде зайвою.

  Весела зустріч однокласників у затишному кафе
  Весела зустріч однокласників у затишному кафе
 • Дівич-вечір або парубочий вечір. Такі вечірки, як правило, проходять голосно і весело, тому і місце проведення повинно бути відповідним: нічний клуб, музичне кафе, який-небудь цікаво оформлений ресторан.
 • Корпоратив. Відзначити торжество з колегами найкраще в хорошому ресторані з комфортною обстановкою, бо, незважаючи на неформальний статус заходу, все ж це частина робочого процесу. Підійдуть інтер’єри в класичному і європейському стилі.

Кухня створює атмосферу

Дівич-вечір у ресторані: дівчата із задоволенням їдять суші та роли
Дівич-вечір у ресторані: дівчата із задоволенням їдять суші та роли

Велика компанія – це завжди рясний стіл. Щоб догодити кожному, необхідно ретельно продумати меню. Наприклад, на дівич-вечір ідеальним варіантом будуть суші, на парубочий – піца, на більш офіційні заходи – різноманітні страви: м’ясо, шашлик, салати, закуски, десерти.

Обираючи ресторан для великого свята, обов’язково враховуйте всі фактори. В Одесі є багато закладів з різноманітною кухнею, однак, якщо ви хочете здивувати своїх гостей по-справжньому, вибирайте Les Green Lounge: тут є все для того, щоб ваше свято пройшло комфортно та смачно:

 • Хоспер-меню. Страви, які готуються в цій унікальній закритій печі, виходять ароматними, ніжними, соковитими і зберігають всі корисні властивості.
 • Затишна зала та літня тераса. Ваше свято можна організувати як всередині ресторану, так і на свіжому повітрі.
 • Авторські коктейлі біля барної стійки. Любителі незвичайних смакових поєднань в напоях будуть приємно здивовані коктейльною картою.
Затишний вечір у ресторані «Les Green Lounge» (місто Одесса)
Затишний вечір у ресторані «Les Green Lounge» (місто Одесса)

Les Green Lounge – ресторан з безкоштовною доставкою, це актуально для тих, хто хоче провести час з друзями на природі чи вдома і не витрачати час на приготування їжі.

Чекаємо вашу компанію в гості щодня з 10:00 до 23:00!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.