Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Садові гойдалки подвійні з пісочницею "Казка"

Кожний любитель відпочинку на свіжому повітрі стикався з проблемою вибору між диваном та садовою гойдалкою. Нерідко проблеми починалися з незнання переваг та недоліків цих меблів. На щастя, існує багато сайтів, які допоможуть вам зробити цей вибір, і одним з таких є firednepr.com, де пропонується широкий вибір товарів та послуг. Аналіз різних сайтів займе у вас багато часу, тому, чому б не прочитати цю статтю та вже раз і назавжди визначитися, що вам підійде краще?

садові гойдалки

Кому краще використовувати диван на подвір’ї?

Диван на подвір’ї краще використовувати тим, хто планує відпочинки з великою компанією, хто любить кемпінги або просто тим, хто хоче вийти на подвір’я, випити кави та спокійно поснідати.

Якщо ви належите до першого типу, то для вас підійдуть:

  • садовий диван;
  • дерев’яний диван;
  • секційний диван.

Якщо ж ви належите до другого типу, то для вас підійде надувний диван.

садовий диван гойдалка

Що ж до останнього типу, то вам підійдуть:

  • дивани-ліжка;
  • дивани-футони;
  • плетені дивани.

Дивани для подвір’я мають стандартні кольори: чорний, сірий та білий. Садові меблі зазвичай виготовляються з ротанга. Щодо дерев’яних диванів, то частіше використовується акація. Вона є доволі розповсюдженою, тому багато меблів виготовляється саме з неї.

Недоліками диванів є їх габаритність. Вони займають багато місця. Також можуть бути не дуже зручними, оскільки дивани для подвір’я та дивани для будинку відрізняються матеріалом. Матеріал для подвір’я є твердішим, адже він має протистояти зовнішнім чинникам.

Садова гойдалка з подушками

Для кого краще використовувати садові гойдалки на подвір’ї?

Садові гойдалки краще використовувати тим хто планує розслаблятися на свіжому повітрі. Наприклад: сон, читання або просто гойдання. Навіть звичайні гойдання можуть допомогти зняти стрес. Порівняно з диванами, садові гойдалки є доволі зручними у використанні. Їх можна легко пересувати. Це допоможе змінити інтер’єр та створити затишну атмосферу в будь-якому куточку подвір’я. Переконатися в цьому можна, подивившись на садові гойдалки в спеціалізованому магазині. А прочитавши опис, можна зрозуміти, що товщина металу в гойдалках становить не більше ніж 2,5 мм, що свідчить про їх міцність.

Адже чим товстіший метал, тим більше ваги він може витримати. Така гойдалка може протистояти деформації під впливом навантажень. Але це не заважає відпочивати на ній, адже для гойдалок використовується м’яка основа, що дозволяє повністю розслабитися.

Щодо порошкового фарбування, то існує три основних кольори: чорний, коричневий та білий. Кожен може вибрати колір на свій смак. Також вибирати гойдалку потрібно з урахуванням кількості людей, що одночасно можуть нею користуватися. Наразі існують гойдалки для 5 людей.

Гойдалки для саду

Хоча переваг більше, але недоліки також існують. Гойдалки не підійдуть для людей, які хочуть відпочивати великими компаніями. Також не підходять для тих, хто має вестибулярний розлад. Їх бажано не використовувати дітям до 3 років та вагітним жінкам, адже під час гойдання є ризик падіння.

Перед покупкою врахуйте всі фактори: кількість людей, плани на майбутнє та також розмір вашого подвір’я.

Якщо ви ще не до кінця визначилися з тим, що саме вибрати для свого подвір’я, то краще детальніше ознайомитися з пропозиціями в спеціалізованому магазині.

Leave comment