Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
купити антифриз оптом

Будь-який водій транспортного засобу знає, що антифриз вкрай необхідний для безпечного та справного функціонування автомобіля.

Антифриз – це спеціальна рідина, що захищає деталі автомобіля від екстремальних температур та запобігає перегріву або переохолодженню двигуна.

На сьогоднішній день купити антифриз оптом або в роздріб можна в усіх автомобільних магазинах, заправках, а також у деяких супермаркетах. У даній статті розберемося як зробити правильний вибір антифризу серед величезного асортименту.

Поради щодо вибору антифризу

Перше на що варто звернути увагу на при виборі незамерзаючої рідини – це рекомендації виробника вашого автомобіля. Якщо ж вам не вдається знайти в запропонованому асортименті потрібну марку антифризу, тоді слід з’ясувати якого типу є рекомендована рідина. Серед типів антифризів виділяють наступні:

 • традиційний – позначають на ємностях traditional, conventional, IAT;
 • лобридний – lobrid, Si-OAT, N‑OAT, Р‑OAT;
 • карбоксилатний – ОАТ, SNF, G12;
 • гібридний – hybrid, HOAT, NF, G11.

Вибрати правильний антифриз для авто

Купувати антифриз для автомобіля варто виключно того типу, який був рекомендований виробником транспортного засобу.

Вибрати правильний антифриз для авто означає подбати про довговічність транспортного засобу!

Критерії за якими варто робити вибір:

 • Правильно підібраний тип антифризу – відіграє важливу роль, оскільки різні типи незамерзаючої рідини мають різні присадки, які можуть як подовжувати життя двигуна, так і сприяти швидкому зносу.
 • Надійний виробник – краще витратити зайві гроші на купівлю продукту у перевіреного виробника чи постачальника, ніж потім ремонтувати авто за всі гроші світу.
 • Залиття антифризу – не така проста задача, як здається на перший погляд, тому довірити цей процес краще професійним працівникам СТО, яка спеціалізується на обслуговуванні авто Вашої марки. Там зможуть не лише залити незамерзаючу рідину, а й промити систему за необхідності та підібрати ідеальний варіант антифризу саме під ваш автомобіль.

Колір антифризу

Помилки при виборі антифризу

Найчастіше водії роблять такі помилки, коли купують антифриз:

 • Вибір за кольором – колір незамерзаючої рідини це не той фактор, на який потрібно звертати увагу. На цей показник впливає лише барвник, що додається в рідину, який ніяким чином не впливає на склад та наявність / відсутність присадок.
 • Тренди та новинки – сучасний ринок автомобільної хімії постійно розвивається та пропонує все більш новітні склади антифризу. Однак слід пам’ятати, що ідеальний варіант незамерзаючої рідини для авто ж той, що рекомендований виробником конкретно під Ваше авто.
 • Назва – не варто орієнтуватися лише на назву, адже популярний нині “Тосол” – це ніщо інше, як маркетинговий хід від виробника. А інноваційний G12+ – просто код однієї з карбоксилатних рідин. Щоб зробити правильний вибір звертайте увагу на тип рідини та її склад.

Придбати антифриз у перевіреного роками та відгуками виробника можна на сайті https://tophim.com.ua/ua/product-category/antyfryz/ .

Перегрів двигуна

Що буде якщо використовувати неправильний антифриз?

Серед проблем, які можуть виникнути при застосуванні неправильного або неякісного антифризу виділяють наступні:

 • Перегрів двигуна, що значно скорочує термін його експлуатації.
 • Корозія деталей двигуна – може призвести до неправильного функціонування автомобіля, наприклад потрапляння вихлопних газів в радіатор.
 • Засмічення радіаторів та шлангів – неякісний антифриз може розпадатися на інгредієнти та залишати наліт на шлангах та радіаторах, які потім необхідно буде замінити.

Для того, щоб правильно підібрати антифриз та не зашкодити своєму транспортному засобу, радимо звертати увагу на рекомендації виробника, тип незамерзаючої рідини та необхідні присадки та добавки для Вашого авто.

Leave comment