Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Кішки люблять своїх

Кішки приносять у життя сучасної людини багато радості та задоволення від спілкування зі своїми домашніми вихованцями. Мурликання, грайливі лапки, пухнастий хвіст і непідробна радість зустрічі, все це та багато іншого дарує людині непідробне почуття радості та спокою. Щоб ця радість була довгою та безтурботною, важливо забезпечити домашній тварині правильне харчування. Скласти здоровий раціон своєму пухнастому вихованцю можна використовуючи корм для котів Практик від відомого українського виробника, який має понад 10 років успішної роботи у цій сфері діяльності.

Сухий котячий корм

Чому корм для котів – це не просто їжа

Кішки – хижаки за природою. Їхній організм пристосований до перетравлення білка тваринного походження, а не рослинної їжі. Саме тому звичайна їжа зі столу своїх господарів, якою б вона не була якісною та корисною, не підходить для них. Котячий корм ретельно розробляється з урахуванням усіх потреб організму тварини.

  1. Збалансований склад. У ньому міститься оптимальне співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів, необхідних для здоров’я кішки.
  2. Легке засвоєння. Спеціально підібрані інгредієнти та технологія виробництва роблять корм легко засвоюваним, що знижує ризик виникнення проблем з органами системи травлення.
  3. Профілактика хвороб. Правильно підібраний корм, не тільки насичує організм кішки, а й допомагає зміцнити імунітет, запобігти сечокам’яній хворобі, проблемам з вовною та іншими захворюваннями.

Існують різні види кормів для котів та кішок, які відрізняються складом, якістю та ціною. Найбільш доступною за ціною є продукція економ-класу. У цьому слід знати. що у таких кормах. часто міститься велика кількість рослинних інгредієнтів, штучних барвників та консервантів. Тому вони можуть бути недостатньо поживними та викликати алергічні реакції. Експерти не рекомендують використовувати їх на постійній основі. Більшість власників котів і кішок воліють корми преміум-класу та супер-преміум, які виготовлені з високоякісних інгредієнтів із мінімальною кількістю штучних добавок. Часто до їх складу входять гіпоалергенні компоненти та спеціальні добавки для покращення загального здоров’я тварини. Такі корми забезпечує повноцінне харчування і кішки. Найякіснішим кормом вважається продукція, що належить до категорії Holistic-class. Виробництво кормів здійснюється зі свіжого м’яса та риби, за інноваційними технологіями, зокрема “холістик-фреш клас”, та у суворій відповідності до європейських та міжнародних стандартів

ідеальний вологий корм для котика

Як вибрати ідеальний корм для вашого кота

Вибір корму для домашнього улюбленця, це не просто покупка продукту, а своєрідна інвестиція в його здоров’я зовнішній вигляд і навіть поведінку. Щоб зробити правильний вибір, експерти рекомендують звертати увагу на кілька важливих факторів. По-перше, вік тварини. Кошенята, дорослі кішки та вихованці у віці мають різні потреби в поживних речовинах. Другий важливий момент – порода. Деякі породи кішок схильні до певних захворювань, тому потрібно вибирати корм з урахуванням їх особливостей. По-третє, спосіб життя. Активні коти потребують калорійнішого харчування, ніж кішки, які ведуть спокійніший спосіб життя. При покупці корму обов’язково слід звертати увагу на стан здоров’я, наприклад, якщо є якісь хронічні захворювання, то краще попередньо проконсультуватися з ветеринаром, який може порадити спеціальний корм. Не варто забувати й про смаки домашнього вихованця – виробник кормів для котів “Practik” навіть спеціально випускає у зручній упаковці дегустаційні набори. Це дозволяє пухнастому другові вибрати той корм, який йому найбільше сподобається. Правильний котячий корм – це запорука здоров’я, довголіття та щастя домашнього вихованця.

Leave comment