Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Купити автоклав на 30 літрів і отримати 24 банки смачної домашньої тушонки

Консервування в домашніх умовах може стати ще більш зручним і простим, якщо використовувати побутові автоклави, що дозволяють створити оптимальні умови для термообробки продуктів.

Типовий автоклав для тушонки може застосовуватися і для стерилізації тари, якщо ваші рецепти готування не мають на увазі тривале тушкування при високій температурі. Ви зможете обробляти як кришки для консервування в автоклаві, так і скляну тару.

Нетривале кип’ятіння дозволить вбити бактерії, завдяки чому істотно збільшується термін зберігання готового продукту, а сам він зможе повністю зберегти свій оригінальний смак і поживну цінність.

Дуже смачною виходить тушонка з риби в автоклаві, а також м’ясні продукти – завдяки термообробці при температурі, що перевищує точку кипіння води, швидко розм’якшуються найжорсткіші волокна, внаслідок чого м’ясо стає м’якшим і ніжнішим, і краще просочується спеціями та бульйоном.

Який автоклав краще купити

Якщо ви зібралися готувати м’ясні, овочеві або рибні консерви в домашніх умовах, є сенс вибрати автоклав на 30 літрів – як показує досвід застосування, такого обсягу цілком достатньо, щоб за один присід приготувати до 24 півлітрових банок продукту. Типовий автоклав на 24 банки може використовуватися для завантаження і меншої кількості тари більшого обсягу, наприклад, у нього можна помістити 14 літрових банок або 3 дволітрових. Така універсальність зумовлена наявністю місткої варильної камери, розміри якої спеціально підібрані для використання стандартної скляної тари.

Який автоклав краще купити

Більш місткий автоклав промисловий підійде тим, хто займається заготівлею м’ясних консервів на професійній основі – такі моделі вирізняються збільшеною місткістю, і допускають приготування за один цикл великої кількості банок з продуктом.

Що стосується вибору бренду, відмінну працездатність показують автоклави, що випускаються компанією Укпромтех. Продукція цього виробника виділяється оптимальним поєднанням високих робочих характеристик і доступної вартості.

Як влаштований автоклав на 24 банки

Пристрій автоклава досить простий – по суті це звичайна герметична варильна камера з кришкою, що щільно закривається, всередині якої можна нагнітати тиск 1-2 атм. Під час варіння температура всередині підвищується до необхідних значень (рекомендований діапазон +110/115°С), що обумовлено високим тиском. Вбудовані термометр і манометр дадуть змогу повністю контролювати робочі процеси всередині бідона.

Як влаштований автоклав на 24 банки

Для нагрівання автоклав поміщають на газову плиту або на будь-яку іншу нагрівальну поверхню. Також випускаються автоклави з вбудованим електричним нагрівачем. Такий варіант є кращим для тих, хто проживає в не газифікованій місцевості – досить під’єднати електричний автоклав до мережі, щоб задіяти нагрівання.

Де можна замовити автоклав на 24 банки

Консервація у автоклаві передбачає закладання закатаних банок у варильну камеру. Далі їх заливають водою і герметично закривають кришку бідона. Наступний етап – накачування тиску автомобільним насосом, для чого передбачено відповідний штуцер. Після цього можна задіяти нагрів і дочекатися, щоб вода всередині автоклава закипіла.

Якщо ви займаєтеся приготуванням м’ясних консервів, цілком достатньо буде 40-50 хвилин термообробки. Тривалість обробки багато в чому залежить від жорсткості й типу м’яса, об’єму тари та обраної температури кипіння.

Де можна замовити автоклав на 24 банки

Якщо ви вирішили придбати автоклав ціна його може бути більш доступною за умови здійснення покупки на сайті інтернет-магазину https://sadovod.in.ua/. Варто відзначити й інші особливості цього сайту:

  • Великий вибір газових та електричних автоклавів;
  • У наявності популярні моделі з асортименту Укпромтех;
  • Доступна продукція й інших популярних вітчизняних брендів;
  • Здійснюється доставка товарів по всій Україні;
  • Вигідна вартість товарів;
  • Зручні умови оплати.

Де можна замовити автоклав на 24 банки

Зверніть увагу, на будь-який автоклав купити який можна на сайті Садовод, діє офіційна гарантія виробника.

Leave comment