Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Смачний полуничний сік зі свіжих ягід

Вирощування фруктів та ягід в домашніх умовах дає суттєво переваги. По-перше, дуже зручно мати вдома джерело необхідних вітамінів, не доведеться нічого купувати. По-друге, можна бути повністю впевненим в якості. Однак, щоб зібрати гарний врожай, варто правильно доглядати за рослинами. Нерідко вони хворіють й опадають або піддаються гнилі. Щоб вирішити такі проблеми, достатньо купити Фунгіцид Світч – сучасний ефективний засіб для обробки фруктових дерев та ягід. Багато власників садків віддають перевагу саме цьому препарату, адже визначають явні плюси.

Що відомо про фунгіцид «Світч»

Домашні рослини часто піддаються впливу грибкових захворювань. Це пояснюється тим, що ці організми мають високу резистентність в будь-яких умовах та чудово розвиваються в м’яких продуктах. З такими проблемами потрібно боротися, адже від одної рослини за короткий час хвороба пошириться і на інші. Щоб результативно побороти сіру гниль та інші прояви грибка, слід купити «Світч».

купити Фунгіцид Світч

Це сучасний засіб від відомої компанії «Сингента». Товари цього виробника на ринку користуються величезною популярністю завдяки широкому асортименту та неперевершеній якості. Вони випускають розчини для обробки рослин, які вбивають патогенні організми, не змінюючи структуру плоду. Це дуже важливо, адже на врожай застосування фунгіциду «Світч» не впливає.

Препарат містить два компоненти:

 • флудіоксолін – бореться з патогенними грибковими організмами, знижуючи їх фактор росту;
 • ципродиніл – системно діє на рослину, надає загальний захист від хвороб.

Гарно засіб діє на рослинні культури в будь-яку погоду. Достатньо після нанесення 1-2 годин, і буде помітний результат. Придбати «Світч» можна в інтернеті. Фірмовий препарат має форму гранул, які швидко розчиняються у воді. Для кожної рослини є своя концентрація. Необхідно враховувати норми, діяти відповідно до інструкції. Також рекомендується робити обприскування в певний період росту. Лікувальний ефект триває 1,5-2 доби (навіть, якщо через кілька годин після процедури піде дощ), захисний зберігається до 12 днів.

Якщо зробити все правильно, вдається знищити основну масу грибкових вражень та вберегти врожай від сірої гнилі.

Жіночі руки збирають малину з куста

Основні переваги фунгіциду «Світч»

Варто зазначити, що на ринку популярність даного засобу досить висока. Його використовують і для домашніх садків, і для масштабних посівів. Застосовується по всій Європі. Підходить для кущових, земляних рослин та фруктових дерев. З повним списком можна ознайомитися в інструкції.

Спеціалісти радять віддавати перевагу саме «Світчу» через наступні плюси:

 • є двокомпонентним – це означає що одночасно забезпечує і лікувальну, і захисну дію;
 • дія розповсюджується на весь плід повністю, проникаючи у внутрішню структуру;
 • бореться з грибком на перших стадіях його розмноження;
 • має широкий спектр дії, ефективно справляється з гниллю, борошнистою росою, плямами та іншими розповсюдженими хворобами;
 • результату не потрібно довго чекати – через кілька діб помітні зміни;
 • препарат не впливає на смакові та ароматичні властивості плодів;
 • підходить для багатьох рослин (навіть таких чутливих, як полуниця);
 • лежність фруктів та ягід підвищується – іншими словами, вони будуть довше і краще зберігатися;
 • надає системну та трансламінорну дію.

Дуже важливим моментом виступає безпека. Засіб не виділяє токсинів, не осідає на легенях, повністю безпечний для навколишнього середовища. Корисні комахи, а також бджоли не страждають від парів, тому дозволено застосовувати в зонах, де є пасіки.

Обприскування рослин від гнилі

«Світч» – це популярний та ефективний препарат в сучасному садівництві. Всього два обприскування за сезон дозволяють покращити якість та кількість врожаю. Отримана продукція має гарний товарний вид, довго зберігається та має чудові смакові властивості. Головне – дотримуватися правильної технології нанесення. Вартість засобу доступна. Замовити «Світч» можна в інтернеті, слід лише пересвідчитися в його оригінальності.

Leave comment