Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Випадіння волосся

Втрата 50-100 волосин є стандартною для людини й не викликає серйозних побоювань. Однак, якщо така проблема стає помітною або перевищує дані цифри — це ознака певних негараздів зі здоров’ям чи несприятливих впливів. Дерматологічна клініка MyDerm спрямована на лікуванні волосся та шкіри голови, а саме галузь трихологія спеціалізується на розробці індивідуалізованих планів терапії, які відповідають особливостям кожного пацієнта.

Сушіння волосся феном

Топ-10 причин сильного випадіння волосся

Ось деякі основні прояви даного явища:

  1. Генетична схильність, відома як чоловіча або жіноча андрогенна алопеція. Це спадкова ​​проблема, яка зазвичай починається з розрідження верхньої частини голови, яке прогресує з часом.
  2. Сильний фізичний або емоційний стрес.
  3. Недостатнє споживання поживних речовин, особливо білків, жирів, вітамінів і мінералів, різка втрата ваги, виснажливі дієти.
  4. Гормональні зміни. Вагітність, пологи, переривання вагітності, менопауза або хвороби щитоподібної залози.
  5. Лікарські засоби. Антидепресанти, антикоагулянти, пігулки для лікування артриту, хіміотерапія та імуносупресанти мають побічний ефект.
  6. Оперативні втручання із загальною анестезією й аутоімунні захворювання атакують волосяні фолікули.
  7. Постійне використання агресивних хімічних засобів для фарбування, зміцнення або укладання волосся.
  8. Надмірна термічна обробка за допомогою фену, прасок та інших девайсів.
  9. Грибкові або бактеріальні інфекції шкіри голови.
  10. Скасування комбінованих оральних контрацептивів, старість.

трихологія, трихоскопія волосся

Завжди необхідно консультуватися з лікарем, якщо у вас виникають проблеми з випадінням волосся. Він зможе правильно діагностувати причину і рекомендувати комплексний підхід, який здатен вирішити й побороти цей недуг на ранніх стадіях.

Діагностика та лікування

Першим кроком у обстеженні є проведення лабораторних тестів для визначення зміни рівня гормонів чи вітамінів в організмі. Далі назначається дерматоскопія для виявлення всіх патологічних процесів. Її принцип роботи полягає у використанні спеціального апарату, який має лінзи та освітлення, щоб збільшити та підсвітити будь-яку область для детального контролю. Завдяки цьому агрегату спеціаліст може побачити структурні особливості дерми та волосся, які не видно за допомогою звичайного огляду.

Мезотерапія волос

Однією з переваг є те, що така маніпуляція є неінвазивною та безболісною. Крім того, вона дозволяє отримати швидкі та точні результати, що дуже важливо для успішного лікування пацієнта. Існують різні типи приладів, такі як контактні та безконтактні. Кожен з них має свої характеристики та обмеження.

У деяких випадках дерматолог може рекомендувати застосування міноксидилу або фіназтериду. Для лікування жінок рекомендується специфічний препарат спіронолактон. Також дуже популярні лікувальні шампуні та маски, які містять активні компоненти, такі як кетоконазол або цинк пірітіон. Вони мають антибактеріальні та протигрибкові властивості, які покращують загальний стан шкіри голови. Протеїни та вітаміни зміцнюють структуру та захищають від небажаних пошкоджень.

Вживання заліза, цинку відіграє важливу роль у рості волосся, особливо у людей схильних до анемії. Мезотерапія — введення спеціальних коктейлів, які сприяють покращенню кровообігу, живленню фолікулів. Плазмоліфтинг — збагачена тромбоцитами кров використовується для ін’єкцій. Вона стимулює регенерацію тканин. Мікронідлінг (дермаролер) — девайс з мікроскопічними голочками для збільшення проникнення корисних компонентів.

Хірургічна імплантація волосся

Хірургічна імплантація волосся призводить до природного вигляду та покращення щільності. Однак успіх процедури залежить від ряду факторів, таких як якість донорської зони, техніка та індивідуальні особливості пацієнта.

Важливо пам’ятати, що ефективність цих процедур може варіюватися, тому рекомендується проконсультуватися з лікарем перед їхнім проведенням та оцінити всі можливі побічні ефекти та ризики.

Leave comment