Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Клініка “Мій Стоматолог” відома своєю передовою технологічною базою та високими стандартами лікування. У арсеналі клініки найкращі фахівці, які здатні зробити Вашу посмішку більш привабливою та здоровою. Одним з ключових методів для відновлення функціональності та естетики зубів, є керамічна коронка на зуб.

Керамічні коронки на зуб: Відновлення зубної естетики у клініці "Мій Стоматолог"

Ідеальне Доповнення до Вашої Посмішки в клініці “Мій Стоматолог”

Клініка “Мій Стоматолог” пропонує ідеальне доповнення до вашої усмішки – керамічні коронки. Вони створюють враження природності та непомітності, завдяки використанню високоякісних матеріалів та сучасних технологій. Коронки адаптуються до кольору та форми вашого природного зуба, роблячи їх майже невидимими для навколишніх. Переваги керамічних коронок на зуб:

  1. Природність: Кераміка відтворює природний вигляд зуба, навіть у найдрібніших деталях, таких як текстура та прозорість.
  2. Міцність: Керамічні коронки відрізняються високою міцністю, що дозволяє їм ефективно витримувати навантаження при жуванні та інших функціях.
  3. Невидимість: Білосніжний вигляд та максимальна близькість до природного зуба роблять коронки майже непомітними.
  4. Довговічність: Правильно виготовлені та встановлені керамічні коронки можуть прослужити десятиліттями, забезпечуючи стабільність та комфорт.
  5. Безпека: Керамічні матеріали, що використовуються для виготовлення коронок, не викликають алергічних реакцій і є добре сумісними.

Зубний лікар оглядає ротову порожнину пацієнта

Коронки з Високоякісної Кераміки в Клініці ‘Мій Стоматолог’

Клініка “Мій Стоматолог” пропонує послуги з встановлення коронок високоякісної кераміки.

  • Консультація та Планування: Перший етап починається з консультації з лікарем-стоматологом. Під час консультації обговорюються ваші цілі та очікування. Планування включає в себе відбір відтінку кераміки та підготовку зуба для коронки.
  • Відбір Відтінку: Лікар разом з вами вибере відтінок кераміки, що максимально відповідає вашому природному зубу, забезпечуючи максимальну природність коронки.
  • Підготовка Зуба: Після відбору відтінку лікар розпочне підготовку вашого зуба для коронки. Це може включати видалення пошкодженої частини зуба та створення опорної структури для коронки.
  • Виготовлення Коронки: Після підготовки зуба, лікар здійснить відбиток зуба для створення індивідуальної коронки. Цей відбиток відправлять до лабораторії, де майстри виготовляють коронку з високоякісної кераміки.
  • Встановлення Коронки: Після прибуття коронки з лабораторії, вона буде встановлена на місці за допомогою спеціальних матеріалів.

Протезування зубів коронками з високоякісної кераміки та знімними протезами

Керамічні коронки на зуб – це не лише метод відновлення функціональності та естетики зубів, але й відзначена інноваційністю та природністю технологія, яка забезпечує вас здоровою та привабливою усмішкою. У клініці “Мій Стоматолог” докладають всіх можливих зусиль, щоб зробити вашу посмішку найкращою і найпривабливішою.

Leave comment