Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

У сучасній медицині актуальність призначення фізіопроцедур зростає, що пов’язано з: зростанням антибіотикорезистентності, непереносимістю лікарських засобів, зниженням імунітету. ЛОР клініка у Львові пропонує безпечне та ефективне лікування, тому деяким пацієнтам може рекомендуватись немедикаментозна терапія. Фізіотерапевтичні процедури показують хороший результат при правильному комбінуванні комплексів.

ЛОР клініка - сучасне лікування

Які переваги мають такі методики?

У клініці https://lor.doctor/ використовуються безпечні та перевірені способи лікування. Якщо пацієнт має легку форму перебігу патології або перебуває на етапі одужання, йому може бути рекомендована фізіотерапія. Вона використовується в багатьох країнах, а її результативність не викликає сумнівів. До переваг процедур відносять:

  • Відсутність ймовірності появи алергій;
  • Виключення ризику створення бактерій, резистентних до антибіотиків;
  • Можливість уникнути побічних явищ від прийому таблеток та відчути результат після першої процедури;
  • Універсальність. Терапія може призначатися для лікування та профілактики патологій пацієнтам різного віку;

Правильне лікування дозволить виключити перетікання хвороби у хронічну форму, яка складно піддається лікуванню.

Чи допоможе фізіотерапія при аденоїдах?

Фізіотерапія при аденоїдах

Збільшення аденоїдів – поширена проблема у дитячому віці. Вони є у кожного, тому що належать до частини імунної системи. Лімфоїдна тканина активно функціонує та збільшується самостійно до 2 років, досягаючи найбільших розмірів до 5-річного віку. Після цього вона починає зменшуватися, і до 15 років повністю відсутня. Якщо дитина постійно хворіє, то тканина починає розростатися і заважає нормальному носовому диханню. Також змінюватися в розмірах починають мигдалики, стаючи причиною запалення.

У цій ситуації фізіопроцедури не матимуть потрібного ефекту, тому потрібно провести лікування медикаментозно. Наприклад, спреями на основі гормонів, які не мають негативних наслідків використання та дозволені для застосування дітям. Їх вибір буде відрізнятися для кожного пацієнта, так само, як і тривалість застосування. Дитина повинна регулярно відвідувати отоларинголога для перевірки, щоб ухвалити рішення про подальшу тактику.

Сучасна медицина для дорослих та дітей

Сучасна медицина для дорослих та дітей

Захворювання ЛОР-органів зустрічаються у багатьох, але без правильного лікування можуть доставляти клопіт. Медицина націлена на безпечне лікування та підбір перевірених методик. Саме з цієї причини, у деяких ситуаціях можуть призначатися фізіопроцедури. Але список захворювань, при яких вони показані, обмежений, а рішення про їх проведення приймається лікарем.

Leave comment