Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Вуличні хіп-хоп песики у новому випуску The Big Dawgs від Pragmatic Play

Собаки є найкращими друзями людей, тому вони часто потрапляють до сюжетів ігрових автоматів. Одним з останніх зразків виявився слот The Big Dawgs від Pragmatic Play, де мова йде про різноманітних вуличних представників хіп-хоп тусовки. При цьому, гра має чудову зовнішність та не аби які функціональні можливості.

Виграші у консолі формуються від трьох позначок, які шикуються вертикально або горизонтально на полі 5х5. А, за високої волатильності та віддачі 95.97%, можливо отримати х10 000 до ставки. Можна грати в ігрові автомати безплатно без реєстрації, що допоможе вигадати дієву стратегію.

Вуличні хіп-хоп песики у новому випуску The Big Dawgs від Pragmatic Play

Докладніше про стартові комбінації та винагороди

Якщо гравець прагне відчути справжній азарт, йому доведеться зробити ставку від 0.20 до 240 монет на спін. На додачу, користувач має вивчити дані з таблиці виплат. Згідно з нею, можна отримати:

  • Брелок, ножиці та бейсбольні атрибути, від х0.15 до х2.5;
  • Кастет та граната у собачій тарілці, х0.2 – х5;
  • П’ятеро песиків-гангстерів, від х0.25-х0.5 до х10-х25.

Також, The Big Dawgs пропонує два види диких символів. Один з них “Рожева пляма” з виплатами х0.5 – х25, а інший – “Голова синдикату”. Тим часом всі події у грі відбуваються у затемненому провулку, який нагадує типову територію гангстерів.

Вуличні хіп-хоп песики у новому випуску The Big Dawgs від Pragmatic Play

Будь-які виграшні послідовності з низькооплачуваними зображеннями залишають після себе звичайний вайлд, який оплачується. Він, як завжди, змінює символи та утворює нові комбінації. Але, “королівський вайлд” дає можливість активувати Multi Wild з множником ставки х2. Також, до гри мають змогу задіятися розширені дикі, розміром 2х2 або 3х3. І насамкінець випадково може запуститися функція множника очищення екрана х2, х3 чи х5, коли на ньому залишаються лише вайлди.

Що додатково пропонує The Big Dawgs

Зазвичай, багато реперів поводять себе, як королі вулиць, тому прагнуть відповідати цьому образу. Але, всередині гри, можна зробити так, що це не буде лише оманливим ефектом. Цьому сприятимуть функції безкоштовних обертів та їхньої покупки.

Активація фріспінів буде можлива, якщо гравець отримає слово “Dawgs”, розташоване горизонтально або вертикально.

Якщо з екрана зникає одне слово, можна отримати 5 спінів зі збільшенням множника на +1 після кожного вдалого раунду. Також, є рівень Double Dawgs, для запуску якого треба видалити два слова з сітки та, отримати 10 фріспінів з аналогічним показником множника. Окремо, обидва раунди можливо придбати за х80 або х250 від ставки.

Leave comment