Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Обслуговування культиваторів: який догляд потрібний спецтехніці?

Культиватор – спеціальна техніка, яка призначена для обробки землі. Він має кілька видів насадок, які дозволяють обробляти ґрунт як поверхнево, торкаючись лише верхнього шару, так і глибоко.

Також культиватори використовуються під час вегетаційного періоду, коли необхідно прибрати небажані бур’яни.  Компанія Adam, за посиланням https://adam.ua/zapchastyny/lemken/kultivator/ пропонує широкий вибір необхідного обладнання для фермерів, у тому числі запчастини для культиватора.

Обслуговування та ремонт

Технічне обслуговування важливе для кожного пристрою, особливо, якщо він працює з майбутнім урожаєм. При появі проблем у роботі культиватора, може знадобитися:

  • додавання мастила;
  • заміна зношених частин;
  • перевірка двигуна.

Обслуговування та ремонт

Правильна робота двигуна важлива для ефективності техніки та безпеки робітників. При щоденному використанні, важливо підтримувати необхідний рівень мастила та палива.

Очищення робочої частини культиватора після кожного використання збереже від появи іржі та довше збереже обладнання у робочому стані. Занадто повільна робота також може вказувати на проблеми з акумулятором.

Заміна запчастин

При активному використанні, необхідно регулярно перевіряти ступінь зношення деталей конструкції, особливо дисків та ременів. Такі деталі потребують своєчасної заміни Також, обробляючи ґрунт, культиватор досить швидко зношує свої зуби.

Заміна запчастин

Вони занурюються в землю і це робить робочу частину не такою гострою. Важлива також заміна підшипників та свічок запалювання. Важливо проводити регулярний технічний огляд та замовляти запасні частини та деталі на заміну лише на перевірених маркетплейсах, таких як Adam.

Усунення несправностей

Працюючи з сільськогосподарською технікою, ви можете стикнутися з багатьма несправностями. Наприклад, причина неоднорідної глибини обробки може полягати як у зношенні механізму, так і у неправильному налаштуванні культиватора.

Усунення несправностей

Найбільш розповсюдженою причиною звернень до сервісних центрів та ремонтних майстерень є неправильна робота двигуна. Це можуть бути проблеми з ввімкненням, уповільнена робота чи регулярні зупинки без причини.

Друге місце посідають проблеми з електричними системами культиваторів. Вчасно зроблений кваліфікований ремонт збереже ваш час та гроші та подовжить строк експлуатації техніки на довгі роки.

Leave comment