Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Як за допомогою автомобіля отримати кредит на термінові потреби з вигідними відсотками

У різних життєвих ситуаціях може виникнути потреба отримати терміново значну суму коштів. Проте кредитний ліміт може бути частково використаний, а відкриття нового кредиту у банківській установі може бути не дуже перспективним варіантом – потрібно час і прихильність банку.

Автомобільний ломбард в Києві «ТРАСТ АВТО» пропонує лояльний підхід до нарахування відсотків та врахування всіх обставин отримувача кредиту. Швидкість надання кредиту максимальна – достатньо лише перевірити правдивість інформації у техпаспорті, паспорті громадянина та ідентифікаційному коді. Служба економічної безпеки автоломбарду витратить мінімум часу на надання висновку та формування пропозиції про кредитуванню.

Кредит під заставу авто

Найкращі умови: кредит під заставу з залишенням авто на стоянці кредитора

Найкращі умови є у кредитування, яке оформлюється укладенням договору на отримання кредитних ресурсів в обмін на залишення автомобіля на стоянці кредитора. В такому випадку нараховуються найменші відсотки. Власник авто убезпечений від ризиків ДТП та інших поточних витрат. Якщо наявність власного автомобіля не є критичним параметром для отримання грошей, тоді цей спосіб кредитування є найвигіднішим. Він буде простим у реалізації, а вся відповідальність за збереження автомобіля перекладається на того, хто надає кредит.

Якщо відсоток нижчий, але авто у користуванні

Власник користується власним авто

Є ще один спосіб отримання грошей під заставу – передача лише заставного права кредитору. Тобто автомобіль залишається у власника, який може використовувати його як для роботи, так і для приватних потреб. Але у договорі зазначається, що власник має передати авто для реалізації у разі невиконання умов кредитування. В цьому випадку ставки кредитування вищі, оскільки ломбард захищає свої ризики. Проте такий підхід вигідний усім його учасникам:

  • автомобіль – на ходу і при необхідності може бути реалізований за ринковою ціною;
  • власник може користуватися транспортом для заробляння грошей і тому має стимул і можливості швидше погасити заборгованість;
  • ломбард не витрачає додаткові кошти на охорону автомобіля або його реалізацію, якщо така буде необхідна.

Комісійний продаж автомобіля

Найпростіший спосіб продати авто – віддати його за оптимальною ціною знайомому, який вже давно мав потребу купити автомобіль. Проте такий випадок достатньо рідкісний або вартість придбання є нижчою, ніж хотілось би власнику. В такому випадку автоломбард може допомогти у реалізації комісійної продажі автомобіля. Всі витрати, яких чимало, з продажу автомобіля бере на себе автоломбард.

Комісійний продаж автомобіля

Єдине, що буде потрібно заплатити – комісійні. Ці витрати завчасно узгоджуються між власником і автоломбардом. Всі інші питання продажу будуть завданням співробітників ломбарду.

Для тих, кому необхідна тут і зараз значна сума коштів, такий підхід є вигіднішим, ніж отримання кредиту та підтримка.

Leave comment