Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
купити Айфон 14 Про Макс у Львові

Компанія Apple у процесі створення чергової лінійки смартфонів використовує передові технології, завдяки яким споживачі одержують сучасні гаджети. Незважаючи на вихід у продаж флагманської 15 версії Айфонів (Україна), покупці не перестають цікавитись, де можна замовити торішній iPhone 14 Pro Max. Усі, хто активно поспішають за новинками, можуть купити Айфон 14 Про Макс у Львові та в інших містах України або вибрати базову модель 15 за доступною ціною.

Лінійка iPhone 14 Pro Max

Лінійка iPhone 14 Pro Max

Однак 14 Pro Max називають смартфоном, який випереджає час. Адже цей флагман не втратив своєї популярності в широкому колі споживачів і, як і раніше, залишається затребуваним.

Розглянемо основні причини популярності цього гаджету.

Процесор та запас пам’яті

14 модель працює на новому та потужному процесорі A16 Bionic, який вважається одним із найшвидших чіпів, оскільки був створений на основі 4-нанометрової технології. Конфігурація чіпу включає 6 ядер, кожне з яких використовується для вирішення конкретних завдань:

  • 2 ядра відповідальні за продуктивність;
  • 4 ядра відповідають за ефективну роботу гаджету.

Порівняно з 13 Pro Max робота нового 14 Айфону була прискорена на 7%, а графічний процесор був удосконалений на 50%. В результаті телефон справляється зі складними завданнями, допомагає здійснювати запуск сучасних мобільних ігор.

«Оперативка» також була збільшена в порівнянні з 13 версією – до 6 Гб. Це означає, що користувач отримав можливість набагато швидше перемикатися між різними програмами.

Дисплей: технології, функції та рівень яскравості

OLED-дисплей розміром 6,7 дюйма відрізняється акуратними тривимірними рамками. Розробники використали унікальну технологію ProMotion, завдяки якій вдається «налаштувати» оптимальну частоту екрана в автоматичному режимі. Частота може змінюватись у межах 20-120 Гц.

У списку корисних функцій знаходиться Always-On display – це функція, яка дозволяє відображати екран блокування навіть у режимі сну. Однак, як тільки смартфон потрапляє до кишені, відбувається автоматичне вимкнення дисплею.

Екран iPhone 14 Pro Max
Екран iPhone 14 Pro Max

Щодо рівня яскравості, компанія запропонувала користувачам високий рівень – HDR. В результаті в умовах роботи яскравість Айфону змінюється від звичайної 1600 nits до максимально 2000 nits.

Крім того, в 14 Про Макс вже використали «острівець» – Dynamic Island, який здобула вся 15 серія у 2023 році. В «острівці» знаходиться фронталка, яка не займає зайвий вільний простір на екрані.

Необхідний запас автономності

Порівнюючи інші моделі за параметрами автономності, iPhone 14 Pro Max є безперечним лідером. В основі моделі використовується акумуляторна батарея на 4323 мАг. За умов безперервної експлуатації смартфон може працювати до 14 годин. Враховуючи високопродуктивний процесор та збільшений розмір екрану, такі показники є досить високими.

Камера iPhone 14 Pro Max
Камера iPhone 14 Pro Max

Користувачі можуть користуватися бездротовою зарядкою Qi, показники потужності якої до 7,5 Вт. У разі використання MagSafe показники потужності можуть досягати до 15 Вт.

Популярний набір «фішок» камери

Розробники використали безліч «фішок» з метою зробити фото- та відеоконтент максимально якісним:

  • Стабілізація для зображення на відео, а тому під час зйомки картинка на відео не тремтітиме від рук.
  • Адаптивний спалах, представлений 9 світлодіодами. Автоматичне включення здійснюється у разі недостатньої кількості світла.
  • Макрозйомка дозволяє камері фокусуватись на відстані близько 2 см. В результаті вдасться знімати контент у великому масштабі.

Навіть фронталка здатна знімати відео у форматі 4К, забезпечуючи при цьому на 38% більше проходження світла, ніж було запропоновано у моделі 13 Про Макс.

Leave comment