Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Готова шаурма. Шаурма, всіма улюблене блюдо, яке завоювала серця жителів Росії, і склад її унікальний тим, що має в собі овочі, м’ясо і різні соуси. Начинка шаурми.

Шаурма – це страва з піти або лаваша, начиненого приготованим на грилі м’ясом з додаванням спецій, соусів і салату з свіжих овочів,історія її почалася в місті Дамаску більше тисячі років тому, це коли люди вміли і навчилися обсмажувати попередньо мариноване м’ясо, а потім змішувати його з салатом і соусом, додаючи туди різну зелень. Саме приготування цього продукту в процесі не має нічого складного, і в домашніх умовах виходить смачніше, в слідстві того, що Ви можете самі додавати що хочете і впливати на кількість м’яса. ЛАВАШ ДЛЯ ШАУРМЫИнгредиенты.

Наливаємо гарячу кип’ячену воду,додаємо борошно, попередньо просіяне, далі рослинна олія будь і сіль,і заважаємо тісто тим, ніж Ви це робите. Тісто має бути м’яким, еластичним і не прилепать до рук. Після чого накриваємо його салафаном на 20-30 хвилин.

Далі, коли тісто відстоялося, ділимо його на 7-8 частин і розкачуємо пласти товщиною до 2 мм,після чого кожну кладемо на сковороду і випікаємо з кожного боку по 2 хвилини на середньому вогні. В принципі наш лаваш готовий. НАЧИНКА ДО ШАУРМУ.

Інгредієнти. Зазначені компоненти продуктів нашаткувати, обсмажити і повністю приготувати на Ваш розсуд. Посолити, можна додати спецій за смаком.
Саме в цьому процесі, що викликає питання, це сама оконцовка доведення шаурми до потрібної форми, її піджарка,але немає нічого складного. Кладемо на сковороду і обсмажуємо з двох сторін, без будь-яких матеріалів. Спасибі за увагу!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.