Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Favbet - букмекер, з Україною в серці

Favbet є найбільшою в Україні компанією, що надає азартні послуги. Заснована в 1999-му році, БК швидко набула популярності, відкривши перший сайт із приймання ставок на спортивні змагання. В останнє десятиліття букмекер активно зайнявся благодійністю та спонсорською діяльністю. Підписано понад 10 контрактів для футбольних команд і створено власну клубну мережу, яка увійшла до Ліги Favbet.

Сьогодні міжнародна компанія фавбет в Україні надає допомогу постраждалим від військових дій сім’ям, через свій благодійний фонд Favbet Foundation.

Спонсорська допомога від букмекера

Починаючи з 2012 року, компанія активно спонсорує великі спортивні змагання, виступаючи як у ролі партнерів, так і організаторів. “Під крило” торгової марки потрапили не тільки професійні команди, а й юніори, а також дитячі збірні.

Спонсорська допомога від букмекера

Основним напрямком виявилися саме футбольні збірні та команди. За останні 10 років фінансову допомогу та підтримку від Фавбет отримали:

  • Футбольна Прем’єр-Ліга у 2012-му;
  • ФК “Динамо Київ” підписав партнерську угоду з дочірньою компанією “Фаворит Спорт” у 2018-му (контракт закінчився лише в поточному році і не був продовжений);
  • у 2019-му фінансування фільму “Невідоме Динамо” про футболістів збірної “Динамо Київ”;
  • Double Triple Snow Fest – змагання для сноубордистів і лижників;
  • Федерація баскетболу України 2023-го року.

Крім спортивних команд, букмекерська компанія Фавбет також допомагає медичним установам, як-от лікарня “Охмадит” та Інститут нейрохірургії Ромоданова.

Доходи компанії – на допомогу людям

Ще 2020 року Андрієм Матюхою було засновано благодійний фонд від імені групи компаній “Фаворит”, який через рік перейменували на Favbet Foundation. Фонд на регулярній основі підтримує молодіжні та дитячі спортивні команди, проводить змагання та спортивні матчі.

Доходи компанії - на допомогу людям

Починаючи з лютого 2022-го року, 95% усіх доходів передається на допомогу постраждалим від війни в Україні.

За рік, за даними компанії, тільки на допомогу ЗСУ від Favbet було передано понад 53 мільйони гривень. Українські азартні гравці стали значно частіше відвідувати сайт букмекера і його онлайн казино, щоб підтримати ініціативу компанії. Діяльність букмекера позитивно оцінюють і незалежні фахівці порталу УА Трибуна, де Фавбет посідає першу сходинку в рейтингу за популярністю та оцінками каперів.

Leave comment