Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Сео просування

Сьогодні в інтернеті продають всі без виключення. Різні організаційні форми, приватні крафтові виробництва та потужні корпорації — будь-який бізнес намагається створити впізнаваний сайт або хоча б сторінку в соціальній мережі, які привернуть увагу потенційного клієнта.

Щоб досягти в інтернеті конкурентних переваг, у першу чергу, потрібно, щоб сайт побачило якомога більше користувачів. Саме цим займається SEO-фахівець — оптимізує сайти. Без цього кроку неможливо обійтися, якщо діяльність розрахована на тривалу перспективу.

Навчитися оптимізувати сайти можна на курсах для SEO-спеціалістів від академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts, записатись на які можна за посиланням: https://webpromoexperts.net/ua/courses/kursi-seo-optimizacii/. А в цій статті ми наведемо беззаперечні аргументи, чому не варто недооцінювати SEO-оптимізацію.

Search Engines Optimization

Коротко про SEO

Search Engines Optimization або звична абревіатура SEO означає оптимізацію сайту відповідно до вимог алгоритмів пошукових систем, зокрема Google. Це потрібно для того, щоб сайт видавався у перших рядках списку видачі більшості пошукових запитів за релевантними словами чи фразами. Але просто залучити популярні ключовики до свого контенту замало для того, щоб сподобатися Google. Ця розумна мережа надає перевагу лише найкращим.

Що це означає для сайту:

  • відмінно працювати, швидко підвантажуючи обрані сторінки;
  • бути зручним для користувача — надавати швидкий доступ до пріоритетної інформації, не містити «битих» посилань та недолугих сторінок, зайвої інформації;
  • містити корисну, правдиву та гарно оформлену інформацію — вимоги до контенту охоплюють якість текстового наповнення та візуальний супровід.

Для створення саме такого сайту використовується потрійна оптимізація: зовнішня, внутрішня та контентна.

В чому проявляється чарівна сила SEO?

SEO-оптимізація

Якщо потрібно просунути сайт можна вкласти кошти у контекстну рекламу та отримати результат за день. Проте він буде виключно кількісним, а не якісним. Стабільного зростання аудиторії, продажів та, відповідно, прибутку такий метод самотужки не приносить.

Натомість SEO-оптимізація діє з середини та має такі переваги:

  1. Корисність, а не нав’язливість — SEO не має на меті сліпу рекламу для всіх, це виключно таргетинговий метод допомогти своїй цільовій аудиторії знайти те, що їй потрібно.
  2. Лояльність, а не агресивний маркетинг — користувач підсвідомо сприймає сайти у ТОПі видачі найкращими, розуміючи, що їх обрала система за об’єктивними критеріями, а не через гроші на рекламу. А найкращим і довіряють найбільше.
  3. Перспектива, а не одноденність — на проведення SEO-аудиту із подальшою оптимізацією може знадобитися від 6 місяців до року. За цей час сайт докорінно зміниться на краще та забезпечить тривалий позитивний ефект.
  4. Економічна ефективність — витрати на SEO-оптимізацію значно нижчі за оплату контекстної реклами. При цьому вона здатна підняти ефективність сайту у кілька разів, неодноразово виправдовуючи інвестиції надалі.

SEO для підприємців

SEO обирають стратеги, підприємці, що керуються фактами, чіткими економічними показниками та налаштовані на тривалий життєвий цикл свого бізнесу. Чим раніше буде проведено SEO-аудит та зроблено відповідні висновки, тим швидше сайт отримає визнання.

Leave comment