Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Чистота вдома починається з чистої підлоги. Тоді й дихається легше, і почуваєшся затишніше. Але як позбутися плям, уникнути розводів на плитці та паркеті? І при цьому — не витрачаючи багато часу? Клінінгова компанія Clean Clin поділилась з нами корисними лайфхаками.

Жінка самостійно миє підлогу

Як мити підлогу: регулярне вологе прибирання

Частота миття підлоги — індивідуальна, тут все залежить від дуже й дуже багатьох факторів. Від того, скільки людей мешкає вдома, чи є домашні улюбленці, яке підлогове покриття тощо. Але ми рекомендуємо вдаватися до прибирання принаймні 1-2 рази на тиждень:

  • Підніміть всі речі та меблі з підлоги, щоб уникнути пошкоджень і забруднень.
  • Оберіть правильний засіб — це залежить від матеріалу підлоги. Якщо забруднення не суттєві, можна обійтися звичайною теплою водою.
  • За допомогою швабри ретельно помийте підлогу. Дотримуйтеся інструкцій на пакуванні засобу та не робіть підлогу занадто вологою, особливо, якщо покриття — дерев’яне.
  • Помийте підлогу повторно чистою водою.

Після цього дайте підлозі підсохнути. Не ходіть по ній поки вона не стане повністю сухою. Інакше плям, слідів та розводів не уникнути.

Корисна порада: використовуйте підставки або протектори під ніжки меблів, щоб уникнути подряпин на поверхні підлоги. Особливо, якщо у вас вдома — паркет.

Чим мити підлогу з плитки, дерева, вінілу

Чим мити підлогу з плитки, дерева, вінілу

Відмити плитку на підлозі до блиску можна за допомогою спеціальної побутової хімії або ж використовуючи розчин оцту та нашатирного спирту у пропорції 1:1. Позбутися від вапняного нальоту на підлозі у ванній допоможе харчова сода.

Вінілову підлогу слід мити акуратно й обережно. Використовуйте спеціальний засіб для вінілу, а також не допускайте застарілих плям. Вивести плями від чорнила, косметики, олівця можна за допомогою спирту.

А тепер — про те, чим мити дерев’яну підлогу. Дерев’яне покриття найбільш чутливе до подряпин та пошкоджень. Саме тому використовуйте спеціальну рідину, призначену для конкретного типу обробки (лакованого або олієного паркету). З домашніми методами тут краще не експериментувати, адже це — величезна ймовірність пошкодити деревину.

Чим помити підлогу, щоб блищала? Знову ж таки — спеціальними засобами з позначкою “для блиску”. Паркет та вінілову підлогу можна натирати спеціальними восками після миття, проте цей процес — доволі тривалий.

Професійне прибирання квартир

А якщо хочеться присвятити більше часу собі, родині та приємним справам, довірте миття підлоги (й загальне прибирання квартир) клінінгу. Ваша підлога виглядатиме ідеально, а ви будете щасливими та відпочилими!

Leave comment