Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей

Проведіть день народження або кооператив із мексиканською енергетикою та драйвом. Головним частуванням на святі стане текіла — справжня, із соку блакитної агави, з характерним присмаком. У каталозі novus.online понад 20 видів текіли, десятки лікерів для коктейлів з описом продукту, зазначенням країни виробництва та бренду.

Дегустація текіли

Для дегустації вибирайте різні сорти, враховуйте час визрівання та міцність. Текіла з позначкою «100% blue agava» вважається найякіснішою, виготовляється в п’яти мексиканських штатах. Клас «mixtos» містить до 49% зернового дистиляту.

Дегустація текіли

Основні версії текіли:

  • Біла або Silver — прозора, майже немає жовтого відтінку. Це продукт, який розлили по пляшках одразу після процесу дистиляції алкоголю. Найпопулярніший вид для коктейлів.
  • Reposado — напій відпочиває в дубових бочках кілька місяців, за цей час від контакту з деревом алкоголь набуває характерного золотистого відтінку. Універсальний вид — для вживання в чистому вигляді та для коктейлів.
  • Anejo — шляхетний напій із витримкою від 3 років. Перебування в бочках надає йому насиченого золотого кольору та особливого смаку. Таку текілу п’ють у чистому вигляді.

Дегустація текіли

Для дегустації використовують сніфтери, трикутні келихи для шампанського або стопки caballito. Широка площа поверхні насичує рідину киснем, розкриває аромат. До напою подають дольки лимона чи апельсина з корицею.

Коктейль-бар

Текілу використовують у багатьох легендарних коктейлях. Найпопулярніший — Маргарита, на основі текіли, лікеру Triple Sec, соку лайма. Гарно виглядає у високому келиху текіла Санрайз з апельсиновим та гранатовим соком, у класичній подачі прикрашається шматочками апельсина та вишнею.

Коктейль-бар

Ефектний вигляд має коктейль Заздрість із лікером Блю Кюрасао. Брутальний Брейв Бул з кавовим лікером Калуа, легендарні Текіла Бум та Сламер із шипучкою додають шарму вечірці.

Коктейль-бар

За допомогою сервісу доставки novus.online алкоголь, частування та все необхідне для свята в Києві чи передмісті прибуде з кур’єром з 13.00 до 21.00.

Leave comment