Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Лазерна епіляція для жінок

Зайве волосся на тілі для багатьох здається неестетичним, тому є велика кількість технік та методик прибрати його. Впоратися з цією проблемою вам допоможе лазерна епіляція Полтава, що отримала більше позитивних відгуків, у порівнянні з шугарингом чи воском. Цей спосіб відрізняється великою ефективністю та безпечністю.

Епіляція живота, видалення волосся

Лазерна епіляція: особливості та переваги

Процедура лазерної епіляції відбувається завдяки тому, що спеціальні світлові хвилі впливають на волосяні фолікули. Під час нагрівання вони починають руйнуватися. Волосинки стають тоншими та випадають через деякий час, при цьому в майбутньому їх ріст повністю зупиняється. За допомогою вказаної методики забезпечується рівномірна обробка цибулин волосинок, не завдаючи шкоди навколишнім тканинам. Це абсолютно безболісно, адже тепло на корінці впливає поетапно, а також присутні спеціальний гель та охолоджувальна сапфірова насадка. Для ідеальної гладкості варто провести мінімум 5 сеансів, що поступово видалять усі волоски.

Лазерна епіляція ніг

На лазерну епіляцію ціна досить доступна, процедура надає велику кількість переваг. До основних позитивних дій можна віднести:

  • високі показники ефективності, адже більше ніж 30% волосинок випадає через 2 тижні після першої процедури;
  • швидкість процедури дозволяє впоратися з великою ділянкою шкіри за лічені хвилини;
  • універсальний варіант, що зможе видалити волосяний покрив усіх структур, товщини та будь-якої пігментації.

Якщо дотримуватись усіх правил процедури, то забезпечується довгостроковий ефект з максимальною результативністю.

Але дуже важливо також ознайомитися зі списком протипоказань, які можуть негативно вплинути на ефективність та здоров’я. Не рекомендують проводити лазерну епіляцію при ушкодженні шкірного покриву, герпесі, епілепсії, злоякісних пухлинах, вагітності та інфекційних захворюваннях. Також варто проконсультуватися перед процедурою зі спеціалістом.

лазерна епіляція в Полтаві у салоні ELLE

Як вибрати надійну клініку та професіонала?

Перед тим як наважитися на процедуру, дуже важливо вибрати хорошу та надійну клініку з професіональними спеціалістами. Лазерна епіляція буде безпечною тільки під час роботи з кваліфікованим майстром та хорошим апаратом. Тому, щоб вибрати надійну клініку, звертайте увагу на наступні критерії.

  1. Ціна на процедуру. На лазерну епіляцію в Полтаві ціни залежать від частин тіла. Не варто звертатися до найдешевшого майстра, а краще знайти спеціаліста з високою репутацією й трохи доплатити.
  2. Наявність ліцензій. Дуже важливо, щоб усі фахівці мали сертифікати. Ні в якому разі не звертайтеся до клінік без ліцензії, навіть якщо здається, що все максимально безпечно та вигідно. Також інструмент має бути схвалений спеціальними організаціями.
  3. Відгуки. Дуже важливо звертати увагу на репутацію. В інтернеті можна прочитати дуже багато відгуків та дізнатися про реальну ефективність процедури в різних клініках. Можна порадитись зі знайомими, які уже робили процедуру в цьому салоні.
  4. Період між сеансами. Цей показник у кожного різний та підбирається індивідуально. Раніше період встановлювали однаковий та додавали по 2 тижні, але й зараз багато майстрів працюють за такою системою. Тому, якщо відразу вказується інтервальність між сеансами та вона є однаковою, варто відразу задуматися над безпечністю.
  5. Якість консультації. У хороших клініках вам повинні повністю розказати про процедуру та її особливості, а також проконсультувати в темі протипоказань та доглядом за шкірою після й перед сеансом.

 Догляд за тілом після епіляції

Приділіть вибору салону достатньо уваги та не нехтуйте цим. Чудовим варіантом стане лазерна епіляція в Полтаві у салоні ELLE, де працюють лише висококваліфіковані майстри, що мають сертифікацію та високу репутацію. Для роботи використовують лише якісні матеріали та інструменти, які відповідають усім стандартам. Лише в такому разі ви зможете отримати ідеально гладке тіло на довгий термін.

Leave comment