Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Лубриканти – що це таке та навіщо вони потрібні?

Все, що стосується інтимного життя – тема винятково делікатна. Коли виникають проблеми, дуже важко поставити запитання сторонній людині. Одне з таких питань – лубриканти на кшталт тих, які можна знайти на сайті https://makelove.vn.ua/ua/lubrykanty/, і про які багато розповідають на форумах. Але що це таке насправді?

Що таке лубриканти?

У житті кожної жінки трапляються часи, коли порушується гормональний баланс організму. Причиною цього може бути будь-що – від звичайного недосипання чи стресу на роботі до вагітності чи менопаузи. У такі періоди під час сексу може виникнути дискомфорт у вигляді сухості та болю. Це означає, що організм виробляє недостатньо природного мастила.

Що таке лубриканти?

Лубрикант – це штучний склад, який усуває вагінальну сухість та відновлює вироблення природного мастила. Асортимент таких засобів досить багатий – є лубриканти з різноманітними запахами та смаками, що розігрівають та охолоджують, сперміцидні, для різних видів сексу та інші. Їх використовують не тільки для усунення неприємних наслідків гормонального збою, але й для загострення та різноманітності сексуальних відчуттів.

Лубриканти бувають різні і відповідно склади у них різняться. Усі вони містять комплекс елементів для інтимного догляду. Умовно виділяють три великі групи залежно від основи мастила:

  • силіконові тримаються довго, на етикетках завжди вказують, на які сексуальні експерименти вони придатні;
  • масляні не всім подобаються і можуть викликати роздратування. Варто звертати увагу на склад – натуральні інгредієнти унеможливлюють проблеми. Змити можна звичайним милом;
  • водні – найпоширеніші, їх можна використовувати з будь-якими еротичними аксесуарами та презервативами, вони швидко випаровуються та легко змиваються водою без миючих засобів.

Незалежно від основи, всі мастила містять пантенол та молочну кислоту. Залежно від призначення, до складу включають екстракти, ефірні олії та ароматизатори. Вони рідко викликають алергію, але, якщо є така проблема, варто вибирати засоби з виключно натуральними компонентами.

Лубриканти – це корисно чи шкідливо?

Всі засоби для інтимного мастила мають ряд дуже цінних властивостей:

  • заспокійливе;
  • загоювальне;
  • протизапальне;
  • знезаражуюче;
  • гігієнічне.

Деякі засоби мають сперміцидні властивості.

Лубриканти – це корисно чи шкідливо?

Єдиний ризик використання лубриканта – алергія. Але всі склади гіпоалергенні, а натуральні компоненти деяких з них ще більше знижують ймовірність розвитку неприємних реакцій.

Лубриканти використовуються не тільки для усунення неприємної вагінальної сухості. Вони здатні урізноманітнити інтимне життя та подарувати нові незабутні відчуття у сексі. Мастило здатне збудити, продовжити статевий акт, зігріти або охолодити, запобігти зачаттю. Воно може мати приємний запах і навіть смак.

Перш ніж придбати лубрикант, потрібно уважно прочитати інформацію на упаковці, вирішити, що, власне, ви чекаєте від його застосування і використовувати виключно за призначенням. І, звичайно, варто порадитися з партнером, у якого може виявитися алергія на компоненти мастила.

Є велика кількість рецептів, в яких пропонують замінити лубриканти вазеліном, олією, маргарином і навіть дитячим кремом. Ці методи були добрі за часів, коли не було нічого іншого. Такі продукти зовсім не годяться як інтимне мастило, можуть створити серйозні проблеми для здоров’я та залишають плями на білизні. Крім того, вони не сумісні із латексом, руйнують його. Тому їх не можна використовувати із презервативами.

Лубрикант — відмінний засіб не тільки для отримання приємних відчуттів, а й для інтимних експериментів. Це дозволить додати вогник у стосунки. Вирішувати вам.

Leave comment