Центр ідей

Будь в центрі цікавих ідей
Манікюр дизайн

Кожна дівчина чи жінка мріє, щоб її манікюр був ідеальним та виглядав на всі 100%. Тому що краса та догляд рук впливають на імідж та відіграють значну роль у суспільстві. Сьогодні є безліч різноманітних баз для нігтів, але найпопулярніший бренд – це Kodi Professional, яким користуються як професіонали, так й любителі манікюру.

База Rubber Kodi

Що ж таке база для нігтів?

Спочатку слід розібратися з поняттям «база для нігтів». Мова йде про спеціальний засіб, який наносять на ніготь як перший шар для забезпечення кращого зчеплення нігтьової пластини й гель-лаку або іншого штучного покриття. Він допомагає захистити ніготь від негативного впливу косметичних продуктів.

Виділяють такі основні функції бази для нігтів:

  • зволоження та живлення;
  • забезпечення кращого зчеплення з покриттям;
  • вирівнювання різних дефектів;
  • база для нарощування нігтів можна;
  • захист від зовнішніх факторів.

Вибір залежить від особливостей нігтів, їх стану або вподобань.

Камуфлуюча база KodiProfessional

Які види бази для нігтів існують та як обрати те, що потрібно саме вам?

Камуфлуюча база є одним з самих популярних варіантів для нігтів. Вона має натуральний відтінок та приховує всі недоліки та дефекти, які можуть бути на вашій нігтьовій пластині. Засіб на основі каучуку вважається найбільш зручним для застосування. Він зміцнює та вирівнює структуру нігтя та запобігає виникненню сколів та тріщин.

Силіконова база зазвичай використовується на найтоншої та найпошкодженішої нігтьової пластини. Являє собою спеціальний тіпс, який кріпиться на ніготь, тим самим вирівнює його та приховує всі недоліки.

Акриловий продукт обирають виключно для нарощення. До складу цього засобу включена акрилова пудра, що підходить для тоненьких та пошкоджених нігтів, на яких не тримаються всі інші види баз.

Лікувальну продукцію наносять після зняття нарощення. Вона містить різноманітні вітаміни, які регенерують, захищають та зміцнюють нігтьову пластину. Базу на водній основі рекомендується придбати тільки для звичайного покриття лаком. Засіб підходить тим, кому не можна використовувати гель-лак. Тобто людям, що схильні до алергічних реакцій, вагітним або жінкам, які годують грудьми, та дітям.

Перед тим, як наносити будь-яку базу, потрібно зробити гігієнічний манікюр, ретельно видалити загрубілу кутикулу, підпиляти нігті під потрібну форму та нанести праймер. Праймер – це засіб, який знежирює та підсушує нігтьову пластину та готує її до нанесення бази.

Нанесення сліконової бази на нігті

Базу наносять тонким пензликом в один або два шари. Старайтеся робити це дуже обережно, не заходьте на шкіру довкола нігтів. Сушити базу потрібно в ультрафіолетовій лампі 1- 2 хвилини, як вказано виробником.

Серед професійних марок баз для нігтів популярним брендом вважається CND. Цей виробник випускає дійсно якісну продукцію, але цінова категорія досить висока. Серед фінансово вигідного сегменту обирайте компанію Kodi, яка підходить як для професійного застосування, так і для домашнього.

Експерти радять використовувати всі засоби для покриття нігтів однієї фірми для отримання ідеального манікюру, який буде радувати вас своєю красою протягом довгого часу. Ретельно дотримуйтесь технології нанесення та віддавайте перевагу тому продукту, що зміцнює та підтримує нігтьову пластину у гарній формі та захищає від негативного впливу гель-лаку чи іншого штучного покриття.

Leave comment